Výdej zásilek v síti Zásilkovna nepřerušen

 

Výdej zásilek v síti Zásilkovna nepřerušen

Výdej zásilek v síti Zásilkovna nepřerušen

 

Mílí e-shopaři, milé e-shopařky, vážení klienti,

 

v souvislosti s aktuální situací kolem COVID-19 a dnešním rozhodnutím Vlády ČR opět zpřísnit bezpečnostní opatření Vás chceme ujistit, že zmíněná omezení se nevztahují na naši síť výdejních míst Zásilkovny. Doručení zásilek z internetových obchodů do výdejních míst mají z vládního nařízení výjimku. 

 

Vládní opatření budou účinná od zítřka, tedy 21. 10. 2020 v 6:00
Vláda nám žel nedala příliš času na přípravu, ale jsme digitální firma, jednáme okamžitě a zvládneme to! Dnes doručené objednávky do výdejních míst budou v případě uzavřeného výdejního místa přesměrovány do nejbližšího otevřeného. Neočekáváme výrazný počet uzavřených VM s ohledem na výjimku, kterou jako výdejní síť máme. 

 

Výdejní místa Zásilkovny, podobně jako během jarní pandemie, fungují i v současném režimu, kdy Vláda ČR zakázala maloobchodní prodej. Zásilky z e-shopů, tak mohou i nadále proudit na výdejní místa Zásilkovny. V této chvíli má Zásilkovna v systému zapojenou většinu výdejních míst.

 

Nic jsme nezanedbali a na druhou vlnu jsme se pečlivě připravovali. Jsme posíleni na zákaznických linkách i v provozu a nadále posilujeme proces doručení na adresu.

 

Situaci neustále sledujeme a budeme Vás pravidelně informovat o případných změnách. Na našem blogu jsme opět vytvořili sekce, kde budeme neustále aktualizovat informace, které ohledně COVID-19 získáme. Zároveň Vás o všem budeme pravidelně informovat i na našem Facebooku - Zásilkovna Poradna. 

 

Věřte, že Vás v tom nenecháme a uděláme maximum pro to, abychom Vaše zásilky zákazníkům doručili, ať již prostřednictvím výdejních míst či přímo na adresu zákazníků.

 

Přeji Vám všem hodně síly a především hodně zdraví!

Simona Kijonková

20. 10. 2020, 14:20