Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

Tasectan - Průjem už vás nevyděsí

Proč zvolit Tasectan a Tasectan DUO?

 • Rychle vyřeší akutní průjem a přírodní cestou šetrně obnovují funkci střev
 • Potlačují příznaky provázející průjem, jako jsou bolest břicha a křeče
 • Působí na všechny typy průjmu bez hledu na jejich příčinu
 • Vhodné pro cestovatelský průjem
 • 2 formy: tablety/kapsle pro dospělé, sáčky mohou děti od narození

Tasectan rychle a bezpečně zkracuje dobu průjmu, a to bez ohledu na původ akutního průjmu. Tasectan současně omezuje doprovodné příznaky průjmu, jako jsou bolest břicha a časté stolice. Obsahuje přírodní látku tanát želatiny.

 • Užívejte při akutním průjmu.

Tasectan DUO představuje první kombinaci tanátu želatiny a tyndalizovaných probiotik. Tato unikátní kombinace nejenže rychle léčí akutní průjem, ale i šetrně a přírodní cestou obnovuje funkci střev a střevní mikroflóru.

 • Užívejte při akutním průjmu s narušenou střevní mikroflórou včetně průjmů způsobených antibiotiky a užíváním jiných léků.
 • Lze užívat dlouhodobě při prodlouženém (trvá 7-14 dní) a chronickém průjmu.
 

 

JAK TASECTAN FUNGUJE?


Tanát želatiny má výjimečný mechanismus účinku, díky kterému obnovuje přirozenou funkci střev ve třech krocích:

 
 • OCHRAŇUJE střevní stěny a další orgány před nepřátelskými mikroby a jejich produkty vytvořením ochranného filmu na sliznici střev.
 • NEUTRALIZUJE zánětlivé procesy ve střevě.
 • ELIMINUJE škodlivé látky ve střevě tím, že podporuje jejich rychlejší odchod z těla.

Jak Tasectan funguje?
Jak Tasectan funguje?

Navíc ochranný film tanátu želatiny posiluje ochrannou vrstvu na sliznici a chrání tzv. těsné spoje (to jsou takové hranice mezi jednotlivými buňkami střev).


TYNDALIZOVANÁ PROBIOTIKA

Pozitivně ovlivňují přirozenou střevní mikroflóru a délku průjmu:

 • Přilnou ke střevní sliznici
 • Brání přilnutí a přerůstání nepřátelských mikrobů (virů, bakterií aj.)
 • Podporují obranyschopnost střev a obnovení přirozené střevní mikroflóry
Tyndalizovaná probiotika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Průjem: nepříjemná záležitost

Střevy běžně projde velké množství tekutin – denně 7 až 10 litrů vody. 98 % těchto tekutin se vstřebá, při průjmu je ale tato funkce narušena. Dojde k tomu tak, že viry nebo bakterie překonají střevní mikroflóru (to jsou bakterie, které běžně žijí ve střevech a prospívají našemu tělu), přilnou k buňkám střevní sliznice a způsobí zánět. Vlivem těchto změn dojde k narušení střevního povrchu a viry nebo bakterie mají otevřenou cestu do krve. Tělo se samozřejmě brání. Zjednodušeně řečeno - snaží se nepřátelské mikroby vyplavit. Průjem je vlastně obranný mechanismus našeho organismu proti nepřátelským mikrobům.

A co bývá příčinou průjmu?

Ty mohou být různé – kromě virů a bakterií můžeme mluvit i o parazitech, kontaminované vodě a jídlu (to se stává nejčastěji při cestování do exotických zemí), někdy mohou průjem spustit psychické stavy (třeba úzkost), požití velkého množství tekutin či alkoholu, případně se objevuje i jako vedlejší účinek léků. Pokud vodnatý průjem trvá déle než tři dny, doprovází jej horečka, která se drží také déle než tři dny, jestliže ve stolici najdeme krev nebo trpíme jiným závažným onemocněním, jako je třeba cukrovka nebo choroby ledvin, měli bychom raději vyhledat lékaře.

Použijte moderní přípravky

Dobrou zprávou je, že pokud nás už postihne akutní průjem, většinou rychle, během několika dnů odezní. A navíc existují moderní a účinní pomocníci, díky kterým se nám rychle uleví. Takovým je například Tasectan DUO. Je to novinka na českém trhu a jeho velkou výhodou je, že působí rychle bez ohledu na původ průjmu a šetrně obnovuje funkci střev.

Funguje na bázi látek přírodního původu, konkrétně tanátu želatiny (kombinace kyseliny tanové a přírodní bílkoviny želatiny). Ten působí tak, že v našich střevech vytvoří ochranný film, který brání před napadením dalšími patogeny a toxiny. Dále neutralizuje zánětlivé procesy a odvádí škodliviny rychle ven z těla. Tím navrací střevu jeho přirozenou funkci a schopnost zpracovávat tekutiny. Kromě toho je také ještě vylepšený tyndalizovanými probiotiky. Ta podporují obnovu přirozené střevní mikroflóry a brání přilnavosti patogenních kmenů. Tasectan je možné použít i při chronických průjmech.


Produkty přirazené k této novince