Aktuální situace na Lékárna Doktorka

Vážení zákazníci,

z důvodů zvýšeného zájmu o naše produkty a s ohledem na současnou situaci v ČR, dovolujeme si Vám předložit několik upozornění.

 

 

 

  • Očekávejte v těchto dnech zpoždění Vašich zásilek.

      Za případné komplikace se velice omlouváme, věřte, že děláme maximum.

  • Vzhledem k pandemické situaci způsobené koronavirem Vám doporučujeme, abyste pro bezpečí nás Všech dobře zvážili osobní návštěvu lékárny.

Zboží     

  • Vaše objednávky jsou vyřizovány postupně, dle pořadí. Situace ohledně zásob produktů se mění na trhu každou hodinu. Některé druhy zboží se velmi rychle vyprodávají z našich i z dodavatelských skladů.
  • Z tohoto důvodu mohou být Vaše objednávky upravovány, ev. při výpadku produktů úplně stornovány.

O změně, popř. stornu objednávky budete co nejdříve informováni emailem – „úprava objednávky“.

Velice se omlouváme, ale z kapacitních důvodů již nestačíme všechny změny v objednávkách vyřizovat telefonicky. Není to v našich silách. 

V souvislosti s negativním vývojem šíření nákazy koronaviru v ČR se rozhodli téměř všichni naši hlavní dodavatelé omezit dodávaný sortiment pouze na léčivé přípravky (HVLP) a podpůrné prostředky související s nákazou chřipkovými onemocněními, plus některé další důležité položky, zejména zdravotnického materiálu. Proto nám řada výrobků vypadává ze skladu a nelze je zatím doplnit. Omlouváme se, ale není v našich silách Vás plně uspokojit. Sledujte naše stránky, snad se bude brzy situace stabilizovat a zásobování se plně obnoví.

                                                         

Důležité !!!     

Pokud jste zaplatili platební kartou nebo převodem přes platební bránu ComGate a došlo ve Vašem případě k úpravě, popř. stornu objednávky, prosím buďte tak laskavi a pošlete nám automaticky na email :  dvorak@lekarna-doktorka.cz  číslo Vašeho bankovního účtu a číslo objednávky.

Na Váš bankovní účet Vám co nejdříve pošleme ev. rozdíl mezi původní platbou a  hodnotou nově upravené nebo stornované objednávky.

Děkujeme za pochopení.

 

  • Dopravci

Česká pošta a Geis/DPD  

Zde probíhá doručování zásilek zatím beze změn

Zásilkovna

Některé pobočky Zásilkovny jsou aktuálně zavřené nebo se průběžně zavírají. Při nákupu naleznete aktuální přehled otevřených poboček. Pokud jste již vytvořili objednávku do zavřené pobočky, bude Vás kontaktovat Zásilkovna nebo náš e-shop s dalším postupem a nabídne Vám jiný způsob doručení.

Upozornění :

Na výdejních místech Zásilkovny je možné platit pouze bezkontaktním stykem, tj. pouze platební kartou !!!

 

  • Přetížení telefonní linky

V těchto dnech dochází k častému přetížení naší telefonní linky. Pokud se nemůžete dovolat, zkuste nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na lekarna@lekarna-doktorka.cz

  • E-mailové dotazy

Všechny e-mailové dotazy se snažíme vyřídit co nejrychleji, i tak odpovídáme na některé dotazy později, než jste u nás zvyklí, prosíme o trpělivost.

  • Jste v karanténě a plánujete využít našich služeb?

Do lékárny prosím pošlete rodinného příslušníka nebo kamaráda/kolegu. Děkujeme.