Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

RENÉ FURTERER NYNÍ V AKCI 3 ZA CENU 2

Přinášíme Vám super akci 3 za cenu 2 na vlasovou kosmetiku René Furterer.

Při nákupu 3 produktů René Furterer,  Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku.

Akce platí do 31.12.2019 do vyprodání zásob.

Využijte hned teď a získejte jako dárek za nákup kupón na dopravu zdarma při nákupu nad 690 Kč. Kupón obdržíte v emailu s fakturou.

 

PŘÍBĚH ZROZEN V PŘÍRODĚ

Poté, co strávil dětství ve vesnici v Provence, René Furterer měl smysly zaostřené od útlého věku na vůně a barvy, které inspirovaly jeho budoucí přípravky. O několik let později, mladý René Furterer pracoval jako kadeřník v pařížském salonu své manželky. V té době, ženy toužily po platinových kadeřích Marilyn Monroe, ale nebyly žádné přípravky péče o vlasy na nápravu škod způsobených množstvím stylingových technik.
Řešení, na které přišel byla Karité vyživující maska, která i dnes oživuje a regeneruje i ty nejvíce poškozené vlasy. Vytvořil Complexe 5, zázračný elixír esenciálních olejů, který se stal důležitým krokem v kosmetické péči. René Furterer se pustil do sledování inovativní vize:
„Krásné vlasy rostou ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy."

DĚDICTVÍ ODBORNOSTI

V roce 1957 René Furterer vytvořil metodu, kterou nazval Etheirologie (z řeckého etheira, vlasy a etheiro, léčit), originální filozofie postavená na zdravé vlasové pokožce a krásných vlasech . Začal tento přístup praktikovat ve svých prvních vlasových lázních v Paříži vytvořením 3-krokové​ metody „Připravit, mýt a pečovat“ , která zákazníkům nabízí rituál péče, který je založen na propracované diagnostice.

VÝKLAD PŘÍRODY

René Furterer posunul hranice: byl prvním, kdo vytvořil přírodní produkty pro péči o vlasy, které nabízejí luxusní dvojí účinek, a to tak že jsou velmi efektivní a vysoce působí na smysly. Vybral vzácné a účinné esenciální oleje a přeměnil tyto rostlinné látky v aktivní nektar s nekonečnou terapeutickou sílou. Každý esenciální olej byl vybrán, aby nabídl specifickou senzorickou zkušenost založenou na jeho vlastnostech.
Primárně zpracovávány v Gaillac ve Francii, tyto rostlinné klíčové aktivní látky jsou přeměněny v ultra-efektivní složky získané díky unikátním expertizám, které respektují udržitelné přírodní zdroje (certifikace ISO 14001).
Značka René Furterer se snaží využít přírodu, ale vždy v souladu s principy zodpovědnosti aplikovanými v rámci certifikovaných standardů Botanických expertiz Pierre Fabre. Všechny inovace značky tedy respektují, ochraňují a zachovávají svět rostlin.

VLASOVÝ STYLING

René Furterer také staví na piedestal stylové účesy, které považuje za ztělesnění krásy vlasů. Tvořivý talent značky je tak vyjádřen na vlasových módních přehlídkách, v rámci kterých inspirativní a oslnivé styly putují z Francie do celého světa. Prostřednictvím této spolupráce podporuje René Furterer inspiraci a uměleckou tvorbu a posiluje přirozenou provázanost mezi módou a vlasy.

Produkty přirazené k této novince