LA ROCHE-POSSAY NYNÍ SE SLEVOU 111 Kč

Při nákupu kosmetiky LA ROCHE-POSSAY sleva 111 Kč

Při nákupu vybraných produktů LA-ROCHE POSSAY nad 399 Kč, získáte navíc slevu 111 Kč

Např.   LA-ROCHE POSSAY  za      459 Kč   
                                            sleva     - 111 Kč 
                        Vaše nová cena  =   348 Kč

Sleva Vám bude odečtena v nákupním košíku.

Akce platí od 8.11.2019 do 18.11.2019 nebo do vyprodání zásob.

Využijte hned teď a získejte jako dárek za nákup kupón na dopravu zdarma při nákupu nad 690 Kč. Kupón obdržíte v emailu s fakturou. 

Nasloucháme lidem s citlivou pletí

Lidé s citlivou nebo problematickou pletí (intolerantní pletí, pletí se sklonem k atopickému ekzému nebo k akné) mají často pocit, že jejich život je komplikovanější a obtížnější, než jak se na první pohled může zdát. Laboratoře La Roche-Posay intenzivně pracují na tom, aby těmto lidem jejich životy usnadnily a nabídly jim účinné a inovativní řešení.

Problém s kvalitou života

Více jak 50 % žen dnes uvádí, že má citlivou pleť

Jak se to projevuje?

Klinicky řečeno pocitem dyskomfortu, začervenáním až zarudnutím a podrážděním. Biologicky řečeno, fenomén citlivé pleti pochází z takzvané „neurogenní“ podrážděnosti: zvýšená reaktivita epidermálních nervových zakončení může za citlivou pleti snižováním prahu reaktivity a/nebo zvyšováním závažnosti této reakce. Laboratoře La Roche-Posay se denně těmito problémy zabývají a kladou si za úkol stanovit dokonalou rovnováhu mezi účinností a tolerancí u všech svým přípravků.

Atopický ekzém, akné, rosacea a další problémy citlivé pleti mohou mít velmi závažný dopad na kvalitu lidského života, protože ovlivňují kvalitu spánku, sebedůvěru, výkon ve škole nebo v práci, atd. Problémem je, že tyto důsledky jsou často velmi bagatelizovány. Pro La Roche-Posay jsou však prioritou číslo jedna.

 


Produkty přirazené k této novince