NEOSTRATA TARGETED 3 ZA 2

NAKUPTE VYBRANÉ PRODUKTY Z ŘADY NEOSTRATA TARGETED V AKCI 3 ZA 2

AKCE 3 ZA CENU 2.

Při nákupu 3 produktů z řady Neostrata Skin active a Targeted Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku.

Akce platí od 1.8.2019 do 31.8.2019 nebo do vyprodání zásob.

Využijte hned teď a získejte jako dárek za nákup kupón na dopravu zdarma při nákupu nad 690 Kč. Kupón obdržíte v emailu s fakturou. 

 

SKIN ACTIVE - OMLAZENÍ 

  • Povislá nepružná pleť, otoky kolem očí, vyhlazení vrásek, rozšířené póry

Modrostříbrná řada SKIN ACTIVE - OMLAZENÍ je péčí o zralou pleť. Pokud je pleť povislá, nepružná a vykazuje hluboké mimické vrásky, tvoří se otoky pod očima a objevuje se i dyschromie, pak je pravý čas začít používat tuto řadu.

Vysoce účinná péče proti stárnutí využívá nejmodernější technologii v boji proti vráskám. Krém na vrásky Neostrata® slouží nejen k omlazení pleti, ale také ho můžete používat jako rozjasňovač pleti. Vhodný je také pro citlivou pleť. Díky souhře mnoha aktivních složek dokáže tato řada redukovat vrásky ve všech vrstvách kůže. Vrásky jsou tak vyhlazovány zevnitř. Výsledek je díky tomu viditelný již po několika týdnech.

TARGETED TREATMENT– CÍLENÉ OŠETŘENÍ
  • Lupénka, akné, tmavé kruhy pod očima, lámavé nehty

Ošetření zelenou řadou TARGETED TREATMENT – CÍLENÉ OŠETŘENÍ umožňuje řešit specifické kožní problémy, jako je třeba místní hyperpigmentaceakutní akné, mimické vrásky, péči o krk a dekolt či extrémně suchou kůži na loktech, kolenou a patách.

Unikátní produkty TATGETED TREATMENT, byly vyvinuty předními dermatology k řešení specifických kožních problémů, pomocí průlomových technologií a také Alfa a Polyhydroxy kyselin. Produktová řada TARGETED TREATMENT cílí nasuchou kůži, ale také náchylnou k tvorbě akné, hyperpigmentaci, stárnoucí a zralou pleť, nehty, nebo péči o zrohovatělou kůži na nohách a dalších částech těla. Klinické studie prokázaly zlepšení u kožních onemocněních a to konkrétně u xerózy, hyperkeratózy, lamelární ichtyózy a psoriasis vulgaris po aplikaci krému Problem Dry Skin.

NeoStrata® je vysoce účinná funkční kosmetika. Při pravidelném používání lze pozorovat viditelnou změnu vzhledu a kvality různých typů pleti. Značka je doporučována a vysoce ceněna odborníky na celém světě.

Kosmetika NeoStrata® je vědecky vyvinutá a klinicky prokázaná péče o pleť, doporučovaná dermatology k obnovení, vyhlazení a zdokonalení vaší pleti.

Díky neustálému pokroku, vědecké inovaci a klinickým studiím, jejichž výsledky jsou publikovány ve všech významných časopisech o dermatologii, a také díky velkému počtu amerických i zahraničních patentů se řadí mezi bezprecedentní a dosud nepřekonané odborníky ve svém oboru.

Kosmetické přípravky NeoStrata pomáhají řešit i závažnější kožní problémy, jako je například akné, stárnutí vlivem slunečního záření, rosaceu, hyperpigmentaci, extrémně suchou pleť a další. Při pravidelném používání lze pozorovat viditelnou změnu vzhledu a kvality různých typů pleti.


Produkty přirazené k této novince