Novinka Náplast FIT Therapy

Náplast FIT Therapy na úlevu od bolesti, voděodolná, neobsahuje léčiva, uvolňuje bolesti :

  • zad, i šíje sedacího nervu a svalové napětí.
  • Působí až 120 hodin.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE ZALOŽENÁ NA BIOENERGETICKÝCH PRINCIPECH

LIDSKÉ TĚLO A BIOENERGIE


Bioenergetické paprsky jsou formou elektromagnetického
záření
, jako světlo, které je pouhým okem neviditelné. Naše tělo přijímá a vysílá bioenergetické vlny, které pronikají do organických látek a do vody, což vytváří rovnoměrné zahřátí. Různé mezinárodní lékařské výzkumy ukázaly, jakým způsobem jsou tyto vlny schopny zbavit tělo toxinů. Tyto toxiny jsou obecně kyselinotvorné a pokud se můžou hromadit v těle, může dokonce dojít k blokaci krevního oběhu.
Bioenergetické paprsky mohou být využívány pro expanzi kapilárních cév a rozpouštění toxinů tak, aby mohly být vyloučeny močí a potem. Bylo rovněž prokázáno, že tyto paprsky jsou selektivně absorbovány tkáněmi, které potřebují zvýšit energii. Tento jev je známý jako “Rezonanční absorpce”.

FIT THERAPY: TECHNOLOGICKÁ INOVACE

Všechny lidské buňky mají společný potenciál bioelektrické membrány v rozmezí vlnových délek 4 až 20 mikronů.

Produkty FIT Therapy jsou zdravotnické prostředky třídy I, které jsou v souladu se směrnicí 93/42 /EHS vyrobené ze speciálních reflexních materiálů, a to speciálním filmem biominerálů, který působí jako “zrcadlo” bioenergetických paprsků, které přirozeně vyzařuje naše tělo. V závislosti na tom, který produkt je používán, tato technologie přináší řadu konkrétních výhod.

JAK FUNGUJÍ NÁPLASTI FIT THERAPY?
Aplikujte FIT Therapy na zobrazené části a vyčkejte 2 minuty, aby teplo vašeho těla aktivovalo akrylátovou hmotu lepidla a zajistilo tak bezpečnější přilnutí. V tomto okamžiku se náplast FIT Therapy transformuje na to, co je nejlépe popsáno jako zrcátko, které odráží bioenergii produkovanou vlastním tělem a produkuje analgetický efekt, který proniká hluboko do těla.

JAK DLOUHO TRVÁ, NEŽ NASTOUPÍ ÚČINEK NÁPLASTI?
Účinky se liší v závislosti na Vašem zdravotním stavu: již po několika minutách můžete cítit blahodárný efet, nebo maximálně do 24 hodin.

            Nyní Dárek k nákupu vzorek ZDARMA (platí do vydání zásob)

Obrázek FIT Therapy náplast univerzální 6ks


Produkty přirazené k této novince