A-DERMA PROTECT SE SLEVOU 150 KČ

Právě teď na opalovací přípravky A-Derma Protect sleva 150 Kč.

SLEVA 150 KČ. Při nákupu vybraných produktů A-Derma Protect, získáte navíc slevu 150 Kč.

Sleva Vám bude odečtena v nákupním košíku.

Akce platí od 1.5.2019 do 30.6.2019 nebo do vyprodání zásob.

Využijte hned teď a získejte jako dárek za nákup kupón na dopravu zdarma při nákupu nad 690 Kč. Kupón obdržíte v emailu s fakturou. 

 

Francouzská značka A-DERMA je průkopníkem v rostlinné dermo-kosmetice.

Dermatologické laboratoře A-DERMA rozvíjí umění péče o křehkou pokožku již déle než 30 let díky unikátní aktivní látce, ovsu Rhealba®, který pokožce navrací rovnováhu, zklidňuje ji a obnovuje. Všechno to začalo s panem Pierrem Fabrem, lékárníkem z města Caster ve Francii, který se ve své práci zaměřil na jedinečné účinky ovsa, rostlinu využívanou pro léčebné účely přes tři tisíce let. Toto byl počátek rozsáhlého výzkumu, který v jiho-západní části Francie trvá dodnes.

Naše jedinečné aktivní látky na roslinné bázi

Oves Rhealba® obnovuje, zklidňuje a obnovuje křehkou kůži. Tato trojitá účinnost, v kombinaci s vysokou snášenlivostí, jsou pro značku A-DERMA charakteristické. Oves Rhealba® je pěstován tak, aby 100% dostál standardům francouzského organického zemědělství. Výhonky ovsa se sklízejí průměrně po 12-ti týdnech růstu, v této době totiž dosahují maximální koncentrace aktivních látek. Jakmile je oves sklizen rozdrtí se, vysuší a následně projde extraktorem– výsledkem je ovesná pokrutina, která je opravdovým “zlatým dolem” co do koncentrace aktivních surovin.

Co je křehká kůže?

Kůže se může stát křehkou kdykoliv v průběhu našeho života. Křehká kůže je kůže s narušenou kožní bariérou, která již nadále neplní svou přirozenou ochrannou funkci. Každodenní vnější a vnitřní poškození kůže narušuje její přirozenou schopnost ochrany, proto se o svou pokožku musíme starat denně a posilovat ji kdykoliv je potřeba.

 


Produkty přirazené k této novince