NEOSTRATA 3 ZA CENU 2

Nakupte libovolné 3 produkty Neostraty a zaplatíte pouze za 2. Super akce nyní pouze na LÉKÁRNA DOKTORKA.

Při nákupu 3 produktů Neostrata, Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku.

Akce platí od 27.3.2019 do 30.4.2019 nebo do vyprodání zásob.

Využijte hned teď a získejte jako dárek za nákup kupón na dopravu zdarma při nákupu nad 690 Kč. Kupón obdržíte v emailu s fakturou. 

NeoStrata® je vysoce účinná funkční kosmetika. Při pravidelném používání lze pozorovat viditelnou změnu vzhledu a kvality různých typů pleti. Značka je doporučována a vysoce ceněna odborníky na celém světě.

Základní složky a technologie

Alfa Hydroxy kyseliny (AHA)

Kyselina glykolová

je přírodní složkou cukrové třtiny a silnou Alfa Hydroxy kyselinou (AHA). Způsobuje olupování kůže zrychlením obnovy buněk. Vyrovnává nerovnoměrné pigmentace, zmenšuje velikost pórů a pomáhá vyhladit jemné linky a vrásky. V oblasti dermis zvyšuje syntézu glykosaminoglykanů (GAG) a kolagenových vláken. Naše produkty s kyselinou glykolovou poskytují optimální účinnost při ideálních hodnotách pH a koncentraci. Amfoterické komplexy jsou navrženy tak, aby minimalizovaly zarudnutí a možná podráždění.

Kyselina citronová

se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech, je silnou Alfa/Beta Hydroxy kyselinou (A/BHA), která má antioxidační a preventivní korektivní účinky proti stárnutí, pomáhá zvrátit známky poškození pleti sluncem a solární elastózy. Je často používána jako posilující složka zaměřující se na konkrétní kožní potíže.

Kyselina mandlová

se přirozeně vyskytuje v mandlích, je lipofilní a snadno absorbována mastnou pletí. Je tedy zvlášť účinná proti stárnutí u mastného typu pleti. Má přirozené antibakteriální účinky a snižuje maštění pleti postupně, bez přesušení.

Poly Hydroxy kyseliny (PHA) a bionické PHA

Glukonolakton

jedna z kyselin skupiny Poly Hydroxy kyselin (PHA) působí proti stárnutí pleti bez známek podráždění, a to i u pacientů s velmi citlivou pletí, diagnostikovanou růžovkou (rosacea) nebo po dermo-kosmetických zákrocích. Jako antioxidant zpomaluje elastázi, a tím přispívá k zachování zdravé tkáně a udržuje mladistvou pružnost pleti. Glukonolakton posiluje funkci kožní bariéry, a postupně tak snižuje citlivost na dráždivé látky a zčervenání kůže. Nezvyšuje citlivost na sluneční záření.

Kyselina laktobionová

Patentovaná nedráždivá bionická Poly Hydroxy kyselina (PHA) získaná z mléčného cukru pomáhá zabránit a zvrátit stárnutí pleti, včetně vyhlazení jemných linek a vrásek, nerovnoměrné pigmentace, rozšířených pórů a nerovností pleti. Je to silný antioxidant používaný k zabránění oxidativnímu poškození při transplantaci orgánů. Laktobionová kyselina podporuje pevnost pleti pomocí potlačení enzymu MMP odpovědného za degradaci kolagenu a následnému vzniku vrásek. Je to přírodní zvlhčující látka, váže vodu a vytváří hydratační bariéru na kůži.

Kyselina maltobionová

Bionická Poly Hydroxy kyselina (PHA), získaná z kukuřičného cukru, je silným humektantem - váže vodu . a proto poskytuje pleti dokonalou hydrataci. Působí jako antioxidant a zabraňuje tvorbě volných radikálů. Inhibuje tvorbu MMP, brání odbourávání bílkovin a chrání kožní matrix. Působí proti stárnutí pleti, snižuje jeho vizuální příznaky. Nedráždí, nezvyšuje citlivost pleti ani kolem očí.

Acet-aminocukry a amino-kyseliny

NeoGlucosamine™

je patentovaným acet-aminocukrem. Napomáhá obnovení kožních buněk a působí exfoliačně. Vyhlazuje jemné linky a vrásky, olupuje hyperpigmentované skvrny, pomáhá redukovat výskyt hormonálního akné. Je stavebním kamenem kyseliny hyaluronové, tj. přírodního plniva kůže. Podporuje mladistvý vzhled pokožky, vyhlazení linek a vrásek zevnitř. Vytváří pevnější a vypnutý vzhled pleti.

Aminofil®

Revoluční patentovaná amino-kyselina, která pomáhá pleti udržovat přirozenou hutnost a vyhlazuje i hlubší vrásky, jako například periokulární vrásky, glabely, nasolabiální rýhy a periorální vrásky.

Retinoly

SabiWhite™

Standardizovaný práškový extrakt z kořenů Curcuma longa (kurkuma) a retinol, který se vyznačuje výbornými výsledky v boji proti hyperpigmentaci. Inhibuje tyrozinázu, a tak zpomaluje produkci melaninu. Má i protizánětlivé a antioxidační vlastnosti a navíc poskytuje ochranu proti UVB záření. Zabraňuje tvorbě volných radikálů.

Naši zakladatelé

Díky neustálému pokroku, vědecké inovaci a klinickým studiím, jejichž výsledky jsou publikovány ve všech významných časopisech o dermatologii, a také díky velkému počtu amerických i zahraničních patentů se řadí mezi bezprecedentní a dosud nepřekonané odborníky ve svém oboru.

Spoluzakladatelé NeoStraty Dr. Van Scott a Yu jsou mezinárodně uznávanými lídry a vizionáři v oboru kosmetické dermatologie. Jsou tvůrci a držiteli patentu na první glykolový peeling a jako první objevili omlazující sílu alfahydroxy a polyhydroxy kyselin (AHA/PHA), revolučních složek v boji proti stárnutí pleti.

Kosmetika NeoStrata. je vědecky vyvinutá a klinicky prokázaná péče o pleť, doporučovaná dermatology k obnovení, vyhlazení a zdokonalení vaší pleti.

Dr. Ruey J. Yu, OMD, PhD
Dr. Ruey J. Yu, OMD, PhD
dermatofarmakolog
Dr. Eugene J. Van Scott
Dr. Eugene J. Van Scott
dermatolog

Dr. Van Scott a Yu získali řadu nejprestižnějších ocenění a postů:

  • zlatá medaile udělená Mezinárodní Akademií Kosmetické Dermatologie
  • ocenění "Master of Dermatology" udělené Americkou Dermatologickou Akademií Academy of Dermatology
  • post ředitele dermatologického oboru v Národním Institutu Zdraví.

Vítězové ceny Objev roku 2010

The Dermatology Foundation ocenila Dr. Eugene J. Van Scotta a Rueye J.Yu za jejich vynikající přínos v dermatologii. Jejich výzkumy mají významný vliv na léčbu onemocnění kůže.


Produkty přirazené k této novince