Posilovací gumy Thera Band se slevou až 35%

V měsíci červnu pro Vás máme opět akci na posilovací gumy značky Thera-Band. Slevy jsou nyní až 35 %. Tak kupte hned a připravte si skvělé sportovní zážitky s gumami Thera-Band.

Thera-Band pomůcka k tvarování postavy nejen pro ženy.

Představujeme Vám posilovací gumy od světoznámého výrobce cvičebních a rehabilitačních pomůcek Thera-Band.

  • Posilovací gumy, tzv. therabandy jsou bezesporu tím nejznámějším a také nejpopulárnějším výrobkem této společnosti již více než čtyřicet let.

A není divu, jelikož posilovací guma Thera-Band je jednoduchou, ale přitom vysoce efektivní a mnohostrannou cvičební pomůckou, kterou ocení nejen lidé toužící po zpevnění a vypracování postavy, ale také hojně využívanou rehabilitační pomůckou.

  • Therabandy zařazují, jako nedílnou součást silového tréninku i vrcholoví sportovci např. sjezdařka Lindsey Vonn.

Obliba posilovacích gum neustále stoupá také u lidí, převážně žen, které z důvodu nedostatku času či z jiných důvodů, preferují domácí a outdoorové cvičení.

  • Tyto gumy jsou tak univerzální, že s nimi lze procvičit a posílit každou partii těla a jsou zároveň skladné a lehké, takže je lze bez problémů nosit třeba i v kabelce.

Díky několika stupňům tuhosti (odporu) je možné zvolení zátěže dle momentálních individuálních možností. Stupně odporu jsou odlišeny osmi různými barvami gumy.

Tyto posilovací gumyjsou vyrobeny z přírodního latexu, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje PVC ani jiná změkčovadla.

Společnost Thera-Band samozřejmě neprodukuje jen posilovací gumy, ale také množství cvičebních a rehabilitačních pomůcek jako jsou: cvičební podložky, gymnastické míče, balanční čočky a úseče, posilovače rukou a mnoho dalších.

Snažíme se pro Vás vybírat pouze nejkvalitnější produkty.

Tým Lékárny Doktorky Vám přeje krásné léto.


Produkty přirazené k této novince