PLACENTOR VEGETAL - Doprava Zdarma

Dermokosmetika Placentor Vegetal je na českém trhu od roku 2016.

Je určena k prodeji ve vybraných lékárnách a dermatologických / estetických centrech, kde je možné při výběru vhodného produktu požádat o radu odborníky a vyzkoušet vzorky.

  • V roce 2017 získala řada výrobků Placentor Vegetal v marketingovém průzkumu Volba spotřebitelů ocenění Nejlepší novinka v kategorii dermokosmetika. 

 

Obrázek Placentor Globální omlazující maska 3x40g

 

Vznik znaky a přínos unikátní receptury

V padesátých letech byly objeveny mimořádné regenerační účinky lidské placenty, ale její uchovávání bylo složité a komplikovalo širší uplatnění.

  • Inspirován těmito účinky se doktor Guillot, zapálený botanik a průkopník aktivních komponentů ve farmacii a kosmetice, zaměřil na výzkum rostlinné substance objevené mezi válkami.

Po dlouholetém výzkumu byla objevena rostlinná placenta. Tento účinný komplex, opírající se o gemmoterapii, čerpá svou sílu a účinnost z důležitých živin obsažených v čerstvých pupenech rostlin. Rostlinná placenta má mimořádný regenerační a hydratační účinek díky vysoké koncentraci aminokyselin, peptidů a oligo elementů.

Její účinnost byla vědecky prokázána. Bezpočet studií a testů prováděných v nemocnicích ukázal, že regenerační schopnosti rostlinné mízy dokonce předčí výsledky lidské placenty. Tato substance, dobře snášena i nejcitlivější pokožkou, položila základy první generaci aplikované fytodermatologie: PLACENTOR VEGETAL

Komerčně se první krém z rostlinné placenty začal využívat v roce 1991, když byly ze složení kosmetických produktů vyloučeny krevní deriváty.

Co je rostlinná placenta?

  •  Doprava Zdarma platí do zrušení-nemá určenou dobu.

Produkty přirazené k této novince