Probio kaše + Dárek od TOPNATUR

PROBIO kaše pro podporu organismu

Probiotika jako základ imunity

TOPNATUR, odborník pro racionální výživu, přichází na trh s novinkou, která spojuje všechny atributy pro vyvážený poměr vlákniny, vitaminů a minerálů, doplnění energie a obsahu specifických probiotických kultur. Věděli jste, že přibližně 70 % lidského imunitního systému se nachází právě ve střevě? Každý z nás zažil trávicí obtíže, setkal se s užíváním antibiotik či s pocitem nepohody. Všechny tyto problémy souvisejí s imunitou člověka, která je často oslabena vnějšími vlivy, nemocí nebo dietetickou chybou.

Nutričně vyvážená rýžová kaše

Složení PROBIO kaší svou nutričně vyváženou skladbou nezatěžuje organismus a je optimálním řešením pro podporu zdravého životního stylu. Základem kaše je extrudovaná rýžová mouka a lyofilizované ovoce. PROBIO kaše obsahují 6 kmenů probiotických kultur v množství 5 miliard v jedné porci, které jsou unikátní svým zapouzdřením, jenž umožňuje procházení trávicím traktem beze změn. PROBIO kaše obsahují také vysoký obsah prebiotické vlákniny z čekanky (inulin), která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur a zároveň se spolupodílí na výživě a ochraně střevní sliznice. Tato kombinace probiotik a prebiotik vytváří synbiotický efekt. Užíváním nutričně vyvážené rýžové kaše doplníte do těla vitaminy A, B1, B6, B12, C, D3, železo, hořčík, fosfor, niacin, vápník a selen a posílíte obranyschopnost organismu.

Revoluční metoda pro udržení vitamínů

Pro zpracování ovocných složek v PROBIO kaších se využívá metoda vysoušení mrazem. Výsledkem tohoto procesu je lyofilizované ovoce, které si udržuje přirozenou barvu, chuť, vůni a uchovává si všechny vitamíny a minerály.

Jednoduchá příprava a vynikající chuť

Kaše můžete vyzkoušet v pěti příchutích, ze kterých si vybere opravdu každý. PROBIO kaše s příchutí černého rybízu s chia semínky a kaše s višňovou příchutí je stvořena pro milovníky osvěžujících kombinací. PROBIO kaše protein s čokoládou je specifická vysokým obsahem bílkovin, které slouží jako stavební látky pro naši svalovou hmotu a je tudíž určena pro sportovce a rekonvalescenty. Nechybí ani kaše, jejíž hlavní složkou je hříšná čokoláda s banánem. Pro ty, kteří vyznávají čistou a přírodní chuť byla vyvinuta PROBIO kaše natural. Příprava kaše je velmi jednoduchá a rychlá. Instantní kaše se zalévá horkou vodou nebo mlékem, která má maximálně 80 °C a po uplynutí 3 minut je kaše připravena ke konzumaci.

 Alergie na lepek či kasein? Žádný problém!

Trpíte intolerancí k laktóze či nesnášenlivostí lepku? PROBIO kaše jsou bezlaktózové, bezlepkové, neobsahují geneticky modifikované potraviny a jsou vhodné i pro vegany. Kaše jsou také oblíbeným pokrmem dětí, které ocení slazení pomocí třtinového cukru. Konzumovat ji mohou také senioři a lidé s poruchami příjmu potravy. 


Produkty přirazené k této novince