Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

EXFOLIAČNÍ PONOŽKY PARASOFTIN

Pomohou Vám zbavit se staré,nežádoucí kůže a ostatních nedokonalostí, které často kazí dojem. Tento problém nastává zvlášť v létě, kdy i Vaše nohy chtějí vypadat jednoduše svěže a zdravě.

Přípravek Parasoftin obsahuje 1 pár ponožek.

- odstraňuje tvrdou kůži chodidel, mozoly a kuří oka

- hydratuje, zvláčňuje a vyhlazuje pokožku na nohou

- vhodný při zrohovatělé pokožce

 

 

 

 

Účinné látky přípravku Parasoftin pronikají do horní vrstvy pokožky na nohou, zjemňují ji a odtraňují pozůstatky mozolů a to podle rozsahu poškození kůže. AHA/BHA kyseliny efektivně stimulují regeneraci kůže nohou a obnovují kožní procesy. Obsažené extrakty( medový extrakt a rostlinné výtažky: kaktusu, hrušky, mučenky, citrónu, hroznového vína a ananasu), močovina a alantoin hydratují suchou pokožku, regenerují a obnovují ji a zároveň mají vyhlazovací a změkčovací efekt. Pečlivě vybrané složky exfoliačních ponožek zajišťují intenzivní hydrataci nohou a poskytují hladký, čistý a jemný vzhled již po přibližně 7 dnech po použití.

 

Návod k použití:

1.Před použitím je třeba odstranit lak a případné šperky.

2.Rozřihněte obal a rovnoměrně rozprostřete tekutinu v obou ponožkách.

3.Pro dokonalý efekt, ponožky nechte na nohou 60-90 minut. Pro větší pohodlí se doporučuje      nosit přes exfoliační ponožky tenké bavlněné ponožky.

4. Nohy jemně opláchněte vodou a mýdlem.

Přípravek je určen pouze pro jednorázové použití. Nepožívejte produkt déle než 30 dní. Nesmí být používán pacienty s cukrovkou, pacienty trpícími kožními plísněmi a ekzémy. Vyhněte se kontaktu s očima nebo oční sliznicí. Nedoporučuje se používat na jiné části těla.

 


Produkty přirazené k této novince