PROMOSET PROPANTHEN 365 BABY+LIBENAR ZDARMA !

Dětská mast Propanthen 365 Baby je velmi vhodná pro každodenní péči o citlivou dětskou pokožkupod plenkami.

Mast Propanthen 365 Baby pečuje o jemnou dětskou pokožku vystavenou vnějším vlivům, jako jsou dráždivé látky moče, stolice a zvýšená vlhkost, poskytuje regeneraci při následném zarudnutí. Zachovává pokožku neporušenou a zdravě hydratovanou. Dále ji lze použít pro regeneraci kojením namáhaných prsních bradavek, nebo pro péči o citlivou a suchou pokožku dětí a dospělých se sklonem k popraskání.

Dětská mast Propanthen 365 Baby obsahuje D-panthenol, který pomáhá zvyšovat vlastní proces regenerace pokožky, zabraňovat ztrátám vody, hydratovat. Oxid zinku se stahujícím účinkem posiluje přirozenou funkci pokožky, čímž ji pomáhá chránit před dráždivými látkami, které mohou být příčinami zánětlivých procesů.

Složení:

  • Panthenol
  • Slunečnice roční (Helianthus annuus, slunečnicový olej)
  • Přídatné látky
  • Lanolin, Aqua, Petrolatum, Zinc oxide, Glyceryl stearate, Cetearyl alcohol, c12-15 alkyl benzoate, Isostearic acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Jak používat:

Při každé výměně plenky naneste na čistý a suchý zadeček tenkou vrstvu a jemně ji rozetřete. Po kojení bradavku potřete zlehka mastí.

Balení 100 g

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Bez parfemace. Dermatologicky testováno. Uchovávejte ve tmě a suchu při teplotě 15-25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez parfemace.

Další sdělení


Produkty přirazené k této novince