DETTOL BEZDOTYKOVÝ DÁVKOVAČ MÝDLA ALOE+VIT.E 250ML

+ Zdarma Dettol antibakteriální sprej na povrchy 500 ml

Dettol Bezdotykový dávkovač mýdla automaticky zaznamená Vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla, které odstraní 99,9% bakterií a virů a zanechá Vaší pokožku jemnou.

Bakterie se tedy nikdy nedostanou do kontaktu s automatickým dávkovačem mýdla, což propaguje zdravý domov. Ideální pro kuchyně a koupelny. Dettol bezdotykový systém promytí rukou obsahuje bezdotykový dávkovač, jednu náhradní náplň a baterie Jednoduché používání Dettolu bezdotykového dávkovače mýdla pomáhá k dodržování základních hygienických návyků a pomáhá chránit před šířením infekce. Jemné na kůži, drsné k mikrobům.

Návod k použití

  1. Otevřete bateriový kryt.
  2. Vytáhněte červenou ochrannou pojistku, kterou uvidíte za bateriemi.
  3. Uzavřete bateriový kryt – stiskněte jej pevně zpět na jeho místo. Držte dávkovač nad vaší dlaní. Posuňte přepínač pro zapnutí/vypnutí tak, abyste dávkovač zapnuli.
  4. Umístěte dávkovač na pracovní plochu. Odstraňte nálepku z víčka pro doplnění náplně pro mytí rukou a vložte tuto část víčkem dolů do zařízení.
  5. Umístěte ruku pod trysku a k horní části senzoru, dokud nedojde k dávkování. Je možné, že pro první použití bude třeba tento postup několikrát zopakovat. Normálně si umyjte ruce.

Když bude náplň s mýdlem prázdná: Vypněte dávkovač. Vyjměte prázdnou náplň a vyměňte za novou náplň Dettol na mytí rukou (originální náplň).

Důležité upozornění Nedržte dávkovač u středové části, když bude zapnutý, neboť tím dojde k aktivaci senzoru a mýdlo se bude dávkovat.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Jednoduché používání Dettolu bezdotykového dávkovače mýdla pomáhá k dodržování základních hygienických návyků a pomáhá chránit před šířením infekce. Jemné na kůži, drsné k mikrobům.


Produkty přirazené k této novince