ESSENTIALE FORTE 600 CPS.DUR.30X600MG

K léčbě akutních a chronických onemocnění jater

Essentiale forte 600 mg se užívá pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater a při zánětu jater.

Účinné látky Phospholipida essentialia

Přípravek obsahuje tzv.esenciální (základní) fosfolipidy, které jsou součástí buněčných membrán. Při jaterních onemocněních, u kterých dochází k poruše metabolismu v jaterních buňkách, jsou takto podané fosfolipidy přednostně využity jaterními buňkami a zabudovány do jejich buněčné membrány.

Essentiale forte 600mg se podává

Pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko-metabolickým poškozením jater (poškození jater provázející jaterní onemocnění nebo způsobené léky, alkoholem, chemickými látkami, otravou po požití hub).

Přípravek tedy podporuje

  • normalizaci narušených funkcí a enzymatických aktivit jaterní buňky
  • uvolnění energetických zásob v jaterní tkáni
  • urychlení a podpora regenerace jaterních buňek
  • úprava rovnováhy krevních tuků
  • stabilizaci žluči

Dávkování

Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a dospívající od 12 let obvykle 1 tvrdou tobolku (600mg) v jednorázové dávce. Celková denní dávka je 1 tvrdá tobolka 3× denně (1800mg). Délka podávání přípravku není časově omezena, bez porady s lékařem užívejte přípravek nejdéle po dobu 4 týdnů. Čtěte podrobně příbalový leták.


Produkty přirazené k této novince