Náš tým

Tým Lékárna-doktorka.cz je tvořen profesionály ve svém oboru, kteří každý den dbají na správný chod obchodu.

PharmDr. Ludmila Janečková – jednatelka společnosti

PharmDr. Ludmila Janečková

Řídím se heslem „dej a bude Ti dáno, přej a bude Ti přáno!“. Chci dělat dobrý a seriózní obchod a zároveň dát pracovní příležitost slušným lidem, kteří mají stejnou filozofii jako já. Vyhledávám nové projekty a příležitosti. V neposlední řadě kontroluji ekonomiku obchodu.

Zájmy: moje práce mě i po letech stále obohacuje a těší, i když volný čas má pro mě cenu zlata.

Ráda trávím čas v těsném objetí s přírodou - zpátky ke kořenům - v jakékoliv podobě - cestování, kolo, turistika, golf, lyže, hory, moře, pouště - všechno je poznání.

Doporučované produkty: kvalitu nabízím a kvalitu požaduji - , , - tahle trojka mě vždycky postaví na nohy ! Kosmetika retušuje dobře mnohdy známky únavy a opotřebení.

e-mail: janeckova@lekarnakarlov.cz

Milan Dvořák - manažer marketingu a logistiky

Milan Dvořák

Připravuji marketingovou strategii, newslettery, realizuji marketingové projekty a kampaně na webu, analyzuji trh a konkurenci, vyhodnocuji realizované marketingové aktivity. Zodpovídám za kompletaci a distribuci objednávek. Řeším reklamace ze strany zákazníků.

Zájmy: výlety na horském kole, lyžování, rocková hudba, poznávání nových míst a propadám krásnému sportu - golfu.

Protože sportuji, používám na klouby a k chuti mi přijdou bylinné čaje značky

mobil: +420 774 741 741
tel: 588 008 298
e-mail: dvorak@lekarna-doktorka.cz

Mgr. Michaela Snídalová - specialistka nákupu

Mgr. Michaela Snídalová

Kontroluji pravidelné zásobování a optimalizaci skladu. Spolupracuji s dodavateli, zajišťuji výhodné nabídky a akční zboží.

Zájmy: hodně svého času trávím se svými dětmi, podnikáme výlety na zajímavá místa naší vlasti, v zimě lyžujeme. Když mi zbude čas, vyrábím šperky z drátků a korálků pro potěchu mou i mých kamarádek.

Ráda nabízím přípravky, které mám sama vyzkoušené a ověřené. Mým oblíbeným multivitamínem je .

>Eva Žáková

Mám na starosti bezchybný a plynulý příjem zboží. Firmě nabízím - empatii ve vztahu k okolí, ke spolupracovníkům, kvalitní práci na svém úseku, stoprocentní splnění zadaných úkolů. Největší ocenění naší práce jsou opětovné objednávky našich klientů.

Zájmy: hudba, filmy, procházky v přírodě v okolí bydliště, cestování a relaxace s rodinou, práce na zahrádce. Ráda používám přípravky od firmy a kartáčky pro zdravé zoubky.