Preventan Junior tbl.30

Sleva
PDK 8595103953176
Výrobce SVUS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
199 Kč 119 Kč

 

Popis Farmax Preventan Junior 30 tablet

  • Preventan Junior 90 tablet.
  • Cucavé tablety pro děti
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
  • Především k dlouhodobému užíváníSložení –aktivní složky v tabletě:
ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) 1 mg
Celkové složení tablety: sorbitol (zahušťovadlo), xylitol (zahušťovadlo), kyselina citronová (regulátor kyselosti), betanin (barvivo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), karboxymethylcelulóza (zahušťovadlo),jahodové aroma (látka zvýrazňující chuť a vůni), aspartam (sladidlo), ProteQuine®, acesulfam K (sladidlo), oxid křemičitý (protispékavá látka)
Charakteristika
Preventan Junior obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek s empiricky ověřenou účinností.  Jeho účinnost spočívá v aktivaci imunitního systému zejména na sliznicích. Klinické studie potvrdily nárůst sekrečního IgA o 60 % při jeho užívání. Výskyt IgA na sliznicích je důležitý, protože brání průniku virů a bakterií do organizmu.
Preventan Junior nemá nežádoucí účinky a jeho užívání je naprosto bezpečné. Preventan Junior není návykový, neukládá se v organizmu, a proto je možné jej užívat dlouhodobě.
 
Dávkování:1 tableta (pastilka) denně nechte volně rozplynout v ústech.
 
Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Preventan® Junior tbl.30 obsahuje originální aktivní látky ProteQuine a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Navíc je přípravek obohacen o inulin. K dlouhodobému užívání.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová