APO-Lactobacillus 10+ cps.30

PDK 8594158130181
Výrobce BIOTICOM
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
194 Kč

PROFARMA-PRODUKT Apo-Lactobacillus 10+ 30 tobolek

Představujeme kombinaci 10 probiotických kmenů v počtu 12 miliard mikroorganismů v jedné kapsli, doplněných o 100 mg extraktu z brusinek CranRich.

  • Přednosti tohoto řešení spočívají nejen v kombinaci probiotických kmenů a extraktu z brusinek, ale i v přítomnosti přidaných fruktooligosacharidů, které jsou živnou půdou pro probiotické bakterie.


Složení: 1 kapsle obsahuje Lactobacillus (Lactobacillus casei (28%), Lactobacillus rhamnosus (20%), Lactobacillus acidophilus (15%), Lactobacillus plantarum (10%), Bifidobacterium breve (10%), Lactococcus lactis ssp. lactis (5%),Streptococcus thermophillus (5%) Bifidobacterium longum (3%), Bifidobacterium bifidum (2%), Lactobacillus fermentum (2%)), Vaccinum macrocarpon - brusinkový extrakt (100 mg), fruktooligosacharidy, stearan hořečnatý, kyselina askorbová (vitamín C).

Kapsle je složena se želatiny rostlinného původu a vody.


Dávkování: 1 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Skladujte v suchu do teploty 25°C. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Minimální trvanlivost do data uvedeného na blistru a spodní straně krabičky.

Balení: 30 kapslí
Hmotnost kapslí: 18 g (30 kapslí po 0,6 g)
Upozornění: Doplněk stravy

Doplněk stravy je složen z 10 probiotických kmenů (12 miliard v jedné kapsli) a extraktu z brusinek. Slouží k obnově přirozené mikroflóry a pro podporu imunity.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová