Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

Ive InkontinStop 60+15 tobolek

Sleva
PDK 8594059730961
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
749 Kč 560 Kč


Akční balení 60+15 tobolek !!

Bal. 60+15 tobolek

Ive je doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze.

  • Takzvaný přechod a období po něm přináší ženám mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči.

Ive představuje nehormonální přípravek určený k užívání při nechtěném úniku moči (inkontinenci). Nezávisle na věku ovlivňují úniky moči 15–30 % žen ve všech oblastech svého života, a to ať již fyzicky, sociálně a psychicky, nebo také v sexu, doma i v zaměstnání.

Strádající ženy se vzdávají mnohého ze svého běžného životního stylu a dochází tak ke zřejmému poškození jejich sociálních vazeb, partnerských a sexuálních vztahů, profesního zařazení a celkové spokojenosti. Také starost o domácnost, odpočinek a zájmové aktivity jsou částečně ovlivněny a ženy potýkající se s nechtěným únikem moči nově organizují svůj život podle rozmístění toalet s důsledným vyhýbáním se eventuálním nepříjemným situacím.

Ive ocení všechny ženy, které prochází obdobím hormonálních změn, po porodu a další, které nechtěný únik moči trápí či se s tímto problémem někdy setkaly a zároveň nemohou například užívat hormonální přípravky.

Hlavní účinnou složku přípravku Ive tvoří InkontinStop system:

Jedná se o směs speciálně upravovaných isoflavonů z natě jetele lučního (Trifolium pratense L.) a sóji (Glycine max), lignanů ze semen lnu setého (Linum usitatissimum L.) a flavonolignanů ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum Gaertn.)

Jednotlivé složky Ive:

  • Pomáhají při potížích s nechtěným únikem moči.
  • Pomáhají omezovat únik moči při přirozených změnách na močovém ústrojí.
  • Podporují správnou činnost močového měchýře.

Složení v 1 tobolce Ive:

Suchý extrakt z natě jetele lučního 90 mg, suchý extrakt z plodů sóje 75 mg, suchý extrakt ze semen lnu setého 40 mg, Microzome flavonolignanový komplex (extrakt ze semen ostropestřce mariánského, lecitin, squalen, amarantový olej a vláknina) 175 mg, inulin, stearan hořečnatý, želatina (tobolka), oxid titaničitý .

Nechtěný únik moči (inkontinence):

Příčiny nechtěného úniku moči a neschopnosti moč udržet mohou být různého druhu – může je vyvolat stres, infekce močových cest, těžký porod, dlouhodobě náročná fyzická práce a jiné.

Mezi hlavní příčiny nechtěného úniku patří: ochabnutí pánevních svalů porod hormonální změny v organizmu v období klimakteria některá onemocnění (například po mrtvici, při cukrovce, po úrazech nebo při nadměrné obezitě) jiné příčiny (poškození nervového systému, užívání některých léků, zácpa nebo infekce)

Dávkování: 1 tableta Ive denně.

  • Účinek přípravku Ive nastupuje pozvolna po dvou až třech týdnech pravidelného užívání.
  • Doporučujeme však užívat dva až tři měsíce.
  • Účinky přípravku Ive přetrvávají asi dva týdny po vysazení.
  • Přípravek Ive je šetrný a bezpečný pro ženský organismus.

Pro podporu účinků přípravku Ive je doporučováno upravení životosprávy a pravidelné cvičení zaměřené na kritické partie.

Upozornění:

Jestliže se setkáte s nechtěným únikem moči, vždy je vhodné poradit se s lékařem! Přípravek Ive nahrazuje ošetření lékařem a jim doporučenou léčbu.

Není určeno pro dospívající dívky a jako náhrada pestré stravy.

V souladu s obecnou lékařskou praxí by měl o podávání přípravku Ive těhotným a kojícím ženám rozhodnout vždy lékař.

  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ive je doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze. Takzvaný přechod a období po něm přináší ženám mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová