HELIOCARE opalovací krém SPF50 50ml

Sleva Dopr. zdarma
PDK 8470003980739
Výrobce INDUSTRIAL FARMACEUTICA
Stav skladem
Počet
599 Kč 399 Kč

 

  • Denní ochranna jemné krémové konzistence.
  • Proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením, pro intenzivní slunění fototypu II - IV.
NeoStrata
 

ŘADA:   kožní aplikace, silná ochrana - HELIOCARE ADVANCED

TYP PLETI:  Všechny typy pleti vč. velmi citlivé, suchá až normální. Fototyp II - IV.

PROFIL PACIENTA:   denní ochrana proti stárnutí pleti,intenzivní slunění,post-procedurální ošetření pleti,silná ochrana,vysoký SPF faktor

HLAVNÍ BENEFIT:  silná ochrana proti UV záření, ochrana a obnova buněčné DNA, jednoduchá a snadná kožní aplikace

TECHNOLOGIE:   Šiřoké spektrum UVB/UVA ochrany ?c ? 370 nm; Fernblock® technologie fotoimunoprotekce

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY:  SPF 50, Fernblock®

Použití:

  • Aplikujte rovnoměrně a dostatečném množství (2mg/cm3) před sluněním.
  • Aplikaci opakujte zejména po plavání nebo při nadměrném pocení.

 

Popis produktu:

Pokročilá fotoimunoprotekce ve formě lehkého krému chrání pokožku před UVB/UVA. Obsahuje Fernblock®, inovativní přírodní filtr chránící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením. Je silným antioxidantem, inhibuje tvorbu volných radikálů.

Má imunoprotektivní funkce: ochraňuje Langerhansovy buňky a zachovává jejich funkčnost. Exkluzivní lehká gelová textura je vhodná pro normální, zejména však suchou pleť. Nekomedogenní. Bez parabenů. Vyrobeno a testováno pod odborným dermatologickým dohledem.

Objem: 50 ml

Heliocare® je vysoce účinná sluneční kosmetika, obsahující výtažek fernblock, získaný z přírodního extraktu z Polypodium leucotomos, což je tropická kapradina z oblasti Střední Ameriky. Klinické studie prokázali mimořádné účinky Fernblocku® , který obsahuje silnou kombinaci přírodních antioxidantů, včetně kyseliny ferulové, kofeinové a chlorogenové, které pomáhají eliminovat vliv volných radikálů na kůži, stárnutí pleti, hyperpigmentaci a poškození DNA. Byla prokázána jeho účinnost při snížení příznaků u lidí s alergiemi na sluneční záření.

Pokročilá fotoimunoprotekce ve formě lehkého krému chrání pokožku před UVB/UVA.

Obsahuje Fernblock®, inovativní přírodní filtr chránící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením. Je silným antioxidantem, inhibuje tvorbu volných radikálů. Má imunoprotektivní funkce: ochraňuje Langerhansovy buňky a zachovává jejich funkčnost. Exkluzivní lehká gelová textura je vhodná pro normální, zejména však suchou pleť. Nekomedogenní. Bez parabenů. Vyrobeno a testováno pod odborným dermatologickým dohledem. Použití: Aplikujte rovnoměrně a dostatečném množství (2mg/cm3) před slunění


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová