HELIOCARE 360° CUSHION COMPACT SPF 50+ ODSTÍN BEIGE

Dopr. zdarma
PDK 8470001858139
Výrobce INDUSTRIAL FARMACEUTICA
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ
Obrázek HELIOCARE 360° CUSHION COMPACT SPF 50+ ODSTÍN BEIGE
Obrázek HELIOCARE 360° CUSHION COMPACT SPF 50+ ODSTÍN BEIGE

Cushion Compact SPF 50+/PA++++

Omlazující kompaktní make-up s obsahem antioxidantů

vhodný pro všechny typy  pleti

HELIOCARE 360° cushion compact SPF 50+ Lehký fluidní fotoimunoprotekční make- up v inovativním „cushion“ balení obohacený o Fernblock® FC a další aktivní látky s antioxidačními a opravnými účinky. Snadno se aplikuje, sjednocuje odstín a skrývá nedokonalosti, ponechává kůži hladkou, jasnou a chráněnou.

Cushion Compact je hypoalergenní, nekomedogenní a neobsahuje parabeny.

Hodí se pro všechny typy pleti.

Dva odstíny: BRONZE, BEIGE

ÚČINKY

 OCHRANA - Komplexní spektrum sluneční ochrany UVA/UVB/HEVIS/IR-A), SPF 50+/PA++++

NEUTRALIZACE - Technologie Fernblock bohatá na antioxidanty, vitaminy E i C a extrakt ze zeleného čaje

OBNOVA- Regenerace poškozeného DNA pleti a výrazné omezení tvorby volných radikálů

KRYTÍ- Fluidní textura kryjící drobné nedokonalosti při zachování dojmu přirozenosti

Jedinečné složení

Make-up Heliocare 360° Cushion Compact zároveň disponuje unikátní technologií Fernblock, která je specifická výtažkem z tropické kapradiny Polypodium leucotomos z oblasti Střední Ameriky. Inovativní filtr Fernblock představuje silný přírodní antioxidant, který chrání DNA pleti, pomáhá předcházet tvorbě vrásek, pigmentových skvrn i slunečním alergiím. Make-up navíc hydratuje pleť, přitom na ní nezanechává mastný film. V jeho složení totiž nechybí ani oxid křemičitý, který dokáže pohltit nadbytečný maz a vyvolat tak dojem sametově hebké pleti.

 

Návod k použití: Po očištění pleti není nutné použít pod make-up podkladový krém, jako tomu je u běžných make-upů. Heliocare Cushion Compact totiž krém již v sobě obsahuje.  Make-up lze snadno aplikovat na tvář pomocí houbičky. Jemným poklepáním se lehce zapracuje do struktury pleti a ihned k ní přilne. Make-up spolehlivě kryje drobné nedokonalosti, přitom pleti ponechává dojem přirozenosti. Aby byla zajištěna maximální ochrana před sluncem, několikrát za den můžete tento postup zopakovat.

 

Heliocare® je vysoce účinná sluneční kosmetika, obsahující výtažek fernblock, získaný z přírodního extraktu z Polypodium leucotomos, což je tropická kapradina z oblasti Střední Ameriky. Klinické studie prokázali mimořádné účinky Fernblocku® , který obsahuje silnou kombinaci přírodních antioxidantů, včetně kyseliny ferulové, kofeinové a chlorogenové, které pomáhají eliminovat vliv volných radikálů na kůži, stárnutí pleti, hyperpigmentaci a poškození DNA. Byla prokázána jeho účinnost při snížení příznaků u lidí s alergiemi na sluneční záření.

HELIOCARE 360° cushion compact SPF 50+ Lehký fluidní fotoimunoprotekční make- up v inovativním „cushion“ balení obohacený o Fernblock® FC a další aktivní látky s antioxidačními a opravnými účinky. Snadno se aplikuje, sjednocuje odstín a skrývá nedokon


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová