Daylong ultra SPF 25 200 ml

Sleva Dárek
PDK 7612076388734
Výrobce SPIRIG
Stav skladem
Počet
659 Kč 419 Kč


PŘI NÁKUPU VYBRANÝCH PŘÍPRAVKŮ DAYLONG ZÍSKÁTE NAVÍC BLISTEX TRIPLE BUTTERS 4,25G ZA 0,01 KČ VČ. DPH. AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Obrázek Daylong ultra SPF 25 200 ml

Daylong OF 25 Ultra  je speciální kožní přípravek, který brání průniku ultrafialového záření A a B (UVA, UVB). Jeho účinné látky (chemické filtry) jsou zapracovány do lipozómů. Výsledkem této technologie je tělové mléko, které je extrémně odolné vůči vodě (účinnost je zachována i po intenzivní 8 hodinové koupeli), je odolné vůči pocení a utírání pokožky.

  • Po nanesení Daylongu nevzniká pocit mastnoty, pokožka se nelepí ani neleskne.
  • Navíc vazby lipozómů s povrchovými buňkami kůže nedovolují hlubšímu průniku chemických filtrů, čímž se na minimum snižuje riziko alergických reakcí.

Použití: Přiměřené množství přípravku se rovnoměrně rozetře na pokožku. Odolnosti vůči vodě je dosaženo po 20 minutách, proto je potřeba vyhnout se po tuto dobu kontaktu s vodou.

  • Daylong je smývatelný mýdlem nebo šampónem. Nesmí se dostat do očí a nanášet na sliznice, protože může způsobit pálení. Pokud se tak stane, umyjte postižená místa proudem vlažné vody.

Upozornění: člověk je vystaven rozptýlenému záření i ve stínu. Všeobecně radíme nevystavovat se přímému slunci mezi 11. a 15. hodinou.

  • Odolnosti vůči vodě je dosaženo po 20 minutách, proto je potřeba vyhnout se po tuto dobu kontaktu s vodou. 

Přípravek na ochranu pokožky před slunečním zářením UVA i UVB. Ultra silné působení, je vodostálý.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová