NeoStrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml

Sleva Dopr. zdarma
PDK 732013300326
Výrobce NEOSTRATA
Stav skladem
Počet
1 399 Kč 1 299 Kč

NEOSTRATA Illuminating Serum.  Toto vysoce účinné sérum je určeno k prosvětlení a rozzáření pleti, která trpí hyperpigmentací způsobenou stárnutím, hormonálními výkyvy a slunečním zářením.

Vlastnosti:

  • Tento vysoce účinný profesionální přípravek obsahuje 12 aktivních rozjasňovačů, pomocí kterých snižuje výskyt stávající pigmentace a brání vzniku nových skvrn.

Patentovaný Neoglucosamin zvyšuje přirozenou buněčnou obnovu, která způsobuje olupování pokožky a vyblednutí stávající barvy kůže. Silný peptid snižující pigmentaci, obohacený o lékořicový extrakt, vitamín C a výtažky z alpských rostlin, zabraňuje vzniku tyrosinásy a melaninu a zanechává tak pokožku hladší, jasnější a prosvětlenou.

  • Neparfémováno.
  • Dermatologicky testováno.

Použití:

  • pomocí prstů sérum jemně vmasírujte 2× denně na obličej a krk po očistění pleti.

Může být použito samostatně nebo v rámci ošetření a hydratace. Omezte pobyt na slunci během a po použití séra, aby se zabránilo opětovnému ztmavnutí kůže.

  • Vhodné pro všechny typy pleti.

NEOSTRATA Illuminating Serum : Toto vysoce účinné sérum je určeno k prosvětlení a rozzáření pleti, která trpí hyperpigmentací způsobenou stárnutím, hormonálními výkyvy a slunečním zářením.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová