Evelle tbl.60

PDK 5709976456204
Výrobce PHARMA NORD
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
1 512 Kč

Obrázek Evelle tbl.60

Evelle

Pro pleť, vlasy a nehty

Co je Evelle?

Evelle je doplněk stravy, obsahující kombinaci látek jako například zinek a biotin, které přispívají k normální výživě pleti a vlasů. Evelle dále ob-sahuje SelenoPrecise® - patentované kvasnice obohacené organickým selenem, jenž podporuje normální stav vlasů a nehtů. Několik dalších antioxidantů jako vitamin C a vitamin E přispívají k ochraně tělesných buněk proti oxidačnímu stresu. Kromě toho Evelle obsahuje kolagen, Pycnogenol® a extrakty z rajčat, přesličky a borůvek.

Proč byste měli užívat Evelle

Evelle vašemu tělu poskytuje speciální paletu deseti bioaktivních látek pro podporu péče o pleť, vlasy a nehty. Různé látky a rostlinné složky přípravku, jakými je selen, vitamin C, zinek, biotin a rostlinný výtažek z přesličky (Equisetum arvense) podporují procesy, které se podílejí na péči o kůži, vlasy a nehty. Například vitamin C přispívá k normální syntéze kolagenu. Kolagen je klíčová složka pojivové tkáně, která dodává pleti pevnost a pružnost.

 

Doložený účinek

Při každodenním užívání 2 tablet Evelle můžete již za 12 týdnů očeká-vat viditelné účinky. Tato doba je potřeba pro stimulaci biologických procesů, zapojených například do řízení tvorby nových buněk, syntézy kolagenu a stimulaci obranných mechanizmů, potřebných pro ochranu kožních buněk.

Co je oxidační stres?

Oxidační stres je stav, který nastává, když volné radikály (vysoce reak-tivní kyslíkové skupiny) napadají buňky, jejich složky a membrány, které poškozují odnímáním elektronů z jejich atomů. Některé mikroživiny jako vitamin E pomáhají při ochraně proti oxidačnímu stresu dodáváním elektronů, kterými neutralizují volné radikály, než mohou začít škodit.

Obsahuje zinek a biotin, které přispívají k péči o pleť a vlasy, a dále SelenoPrecise® (organický selen), který přispívá k péči o nehty. .

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová