SCHOLL VS Elektrický pilník na nehty

Dárek
PDK 5052197046519
Výrobce RECKITT
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

DOPRAVA ZDARMA při nákupu produktů SCHOLL nad 999 Kč. Akce platí od 18.3.2019 do 30.4.2019 nebo do vyprodání zásob. Další produkty ZDE. Doprava zdarma se Vám zobrazí v košíku po dosažení částky 999 Kč ve výrobcích Scholl.

 

Elektronický systém péče o nehty Velvet Smooth od značky Scholl vám přináší elektrický pilník na nehty se třemi různými hlavicemi k pilování, broušení a leštění nehtů na nohou i na rukou.

Získáte nehty, které vypadají přirozeně a zdravě
  • Přirozený lesk
  • Není třeba používat čirý lak na nehty
  • Výsledky jako při profesionální pedikúře/manikúře přímo u vás doma
  • Úspora času
  • Snadné používání
  • Dokonalé řešení na doma a na cesty
 
Jak systém používat
  1.  Nasaďte na pilník pilovací hlavici, pilník zapněte nastavením na jednu ze dvou nabízených rychlostí a pečlivě pilujte nehty do požadovaného tvaru.
  2.  Nasaďte na pilník brousicí hlavici k vyrovnání nedostatků a vyhlazení povrchu nehtu.Nehty tak připravíte na třetí krok.
  3. Nasaďte na pilník lešticí hlavici a krouživými pohyby vyleštěte povrch nehtu. Těch nejlepších výsledků dosáhnete, když budete na nehet jemně tlačit.

Funguje na jednu tužkovou baterii (AA), která je součástí balení.

Elektronický systém péče o nehty Velvet Smooth od značky Scholl vám přináší elektrický pilník na nehty se třemi různými hlavicemi k pilování, broušení a leštění nehtů na nohou i na rukou. Funguje na jednu tužkovou baterii (AA), která je součástí bale

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová