Lucky Reptile Herbivit 60g

PDK 4270224659410330189363567317841810238138
Výrobce Lucky Reptile
Stav skladem
Počet
311 Kč

Vitaminový a minerální přípravek v práškové formě pro býložravé plazy.

Herbivit byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků ve spolupráci s renomovaným německým ústavem, zaměřeným na výživu zvířat. Přípravek obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály, stopové prvky a esenciální aminokyseliny.

Při vývoji Herbivitu byly brány v úvahu nedostatky všech dosud existujících podobných přípravků na trhu. Tyto nedostatky byly kompletně eliminovány, což z Herbivitu učinilo zatím nejlepší vitaminový přípravek pro býložravé plazy. Suchozemské želvy, trnorepové, leguání zelení a ostatní plazi, kteří se v přírodě živí rostlinnou potravou mají odlišné nároky na vitamíny a minerály, než plazi hmyzožraví nebo masožraví. Právě těmto býložravým želvám a ještěrům je určen Herbivit.

Velký důraz je kladen zejména na správný obsah vitaminu D3 a vitaminu A. Poměr vápníku a fosforu je 4:1, což optimálně upravuje velký obsah fosforu v rostlinné potravě. Herbivit také obsahuje dostatek jódu, protože jeho absence je častým problémem přeevším u suchozemských želv.

Herbivit v extra jemné práškové formě je dobře přilnavý. Doporučujeme poprášit krmnou dávku 2-3x týdně, aby byl plazům zajištěn přísun všech důležitých látek. Dávkujte cca 1,5 g na 1 kg živé váhy. Balení obsahuje dávkovací lžičku, pomocí které množství přípravku snadno odměříte. Vzhledem k vysokému obsahu vit. A a vit. D3 by dávkování nemělo být překračováno.

Skladujte v chladném, tmavém a suchém prostředí.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová