NUTRILON 3 PROFUTURA 6x800G

Sleva Dopr. zdarma
PDK 4080
Výrobce NUTRICIA
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
2 799 Kč 2 289 Kč

Pro děti s citlivým zažíváním

Mléka Nutrilon Profutura obsahují vyvážené složení pro podporu imunity. Díky unikátní směsi rostlinných a živočišných tuků jsou vhodná pro děti s citlivým zažíváním.

 •  Vitaminy A,C a D přispívají ke správné funkci imunitního systému.
 • Unikátní klinicky testovaná směs prebiotických oligosacharidů scGOS/lcFOS (9:1) napodobující funkci oligosacharidů mateřského mléka , které jsou využívány střevní mikroflórou vašeho dítěte.
 • LCP mastné kyseliny (omega 3 – kyselina alfa – linolenová)  přispívají k rozvoji mozku, paměti, myšlení a koncentraci.

Nutrilon má pozitivní vliv na vývin a zdraví vašeho dítěte

 
 •  Využití tuků

  Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon Profutura obsahují unikátní směs tuků, jejíž struktura umožňuje, aby byly správně využívány.

  Tělo získává energii mj. z tuků, které přijímáme stravou. To jakou strukturu tuky mají, ovlivňuje jejich vstřebávání, trávení a využití. Nastavení toho, jak s tuky pracovat si pak nese do budoucnosti. Proto Nutrilon Profutura obsahuje jedinečnou směs rostlinných a živočišných tuků.

 •  Imunita

  Složení pokračovacích a batolecích mlék a kaší Nutrilon Profutura podporuje správnou funkci imunitního systému díky obsahu vitamínů A, C a D.

  Imunitní systém je soustava orgánů a buněk zajišťující obrannou funkci organismu. Jeho úkolem je rozpoznat a likvidovat cizorodé škodlivé látky a také bránit jejich vniknutí do organismu. Rozvoj imunitního systému v raném věku je zásadní pro jeho fungování do budoucnosti. Imunitní systém je možné podporovat mj. i vhodně zvolenou výživou.

 •  Metabolismus

            Produkty z řady Nutrilon Profutura obsahují vitamíny, které přispívají ke správné funkci energetického                      metabolismu: pokračovací a batolecí mléka Nutrilon Profutura obsahují vitamín B2 a B5, kaše Nutrilon                    Profutura obsahují vitamín B1

.

 

 

 

 • Mozek

          Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon Profutura obsahují LCP mastné kyseliny, mezi nimi omega 3                        (kyselina  alfa-linolenová), která podporuje vývoj mozku.

 

 

 •  Směs oligosacharidů GOS/FOS

  Produkty řady Nutrilon Profutura obsahují unikátní klinicky testovanou směs prebiotických oligosacharidů scGOS/lcFOS (9:1) napodobující funkci oligosacharidů mateřského mléka. Jsou využívány střevní mikroflórou vašeho dítěte. Účinky směsi scGOS/lcFOS (9:1) byly potvrzeny v klinických studiích.

Batolecí mléčná kojenecká výživa v prášku, s klinicky testovanou směsí prebiotik scGOS/lcFOS 9:1, inspirována vědou o nutričním programování ENP.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová