NUTRILON 4 PROFUTURA 6x800G

Sleva Dopr. zdarma
PDK 4079
Výrobce NUTRICIA
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
2 999 Kč 2 388 Kč

Batolecí mléka | od uk. 24. měsíce

Batolecí mléko Nutrilon Profutura je vyvinuto na základě nejnovějších závěrů ze 40 let trvajícího výzkumu mateřského mléka. Díky unikátní směsi tuků je vhodné pro děti s citlivým zažíváním.

Složení obsahuje látky, které mají prokázaný vliv na zdraví dětí.

Metabolismus
Nutrilon 4 Profutura obsahuje vitamíny B2 a B5, které přispívájí správné ke funkci energetického metabolismu. 

 


Využití tuků
Nutrilon 4 Profutura obsahuje unikátní směs tuků, jejíž struktura umožňuje, aby byly správně využívány.

Tělo získává energii mj. z tuků, které přijímáme stravou. To jakou strukturu tuky mají, ovlivňuje jejich vstřebávání, trávení a využití. Nastavení toho, jak s tuky pracovat si pak nese do budoucnosti. Proto Nutrilon Profutura obsahuje směs tuků (mezi nimi rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový) a živočišné (bezvodý mléčný tuk a rybí olej)).
 
Mozek
Nutrilon 4 Profutura obsahuje LCP mastné kyseliny, mezi nimi omega 3 kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje vývoj mozku.


 
Imunita
Složení mléka Nutrilon 4 Profutura podporuje správnou funkci imunitního systému díky obsahu vitamínů A, C a D.

Imunitní systém je soustava orgánů a buněk zajišťující obrannou funkci organismu. Jeho úkolem je rozpoznat a likvidovat cizorodé škodlivé látky a bránit se jejich vniknutí do organismu. Rozvoj imunitního systému v raném věku je zásadní pro jeho fungování do budoucnosti. Imunitní systém je možné podporovat mj. i vhodně zvolenou výživou.

 

 

Batolecí mléčná kojenecká výživa v prášku, s klinicky testovanou směsí prebiotik scGOS/lcFOS 9:1, inspirována vědou o nutričním programování ENP.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová