Lipoxal Radical 90tbl.

PDK 3875508
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

 

Lipoxal Radical je radikálně účinný doplněk stravy se zvýšeným obsahem zeleného čaje, guaranou a synefrinem pro radikální spalování tuků a snížení hmotnosti.

  • Obsažený extrakt vinné révy navíc napomáhá redukci celulitidy a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Lipoxal Radical

  • Radikální spalování tuků1
  • Redukce celulitidy4

nový, radikálně účinný prostředek navazující na osvědčenou řadu přípravků pro podporu hubnutí.2 Jeho účinek je zajištěn unikátním komplexem LipoSlimTM s obsahem zeleného čaje, guarany, ženšenu, vinné révy, synefrinu a konjaku.

 

Maketa Lipoxal radial
 

Jak Lipoxal Radical funguje?

Radikální účinnost Lipoxalu Radical přináší zvýšená dávka extraktu zeleného čaje a nově obsažený extrakt vinné révy, který podporuje redukci celulitidy4 a zlepšení celkového vzhledu pokožky4.

Vysoká koncentrace čajových polyfenolů v zeleném čaji společně s obsaženou guaranou a synefrinem zajišťuje radikální spalování tuku v tukových buňkách a efektivní podporu metabolizmu.1,2,5

Lipoxal Radical navíc obsahuje také konjak, který v žaludku váže vodu a zvětšuje svůj objem, což napomáhá omezení pocitu hladu2, snížení chuti k jídlu1 a celkové podpoře snížení hmotnosti5.

 

Složení a dávkování: Doporučené denní dávkování: 1–2 tablety 3krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1–2 sklenice). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci redukční diety.

Lipoxal-tabulka

Složení: Konjac glucomannan, plnidlo: maltodextrin; zpevňující látka: povidon; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; extrakt zeleného čaje, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; L-karnitin tartrát, extrakt guarany, potah: hypromellóza, polyethylenglykol; extrakt ze semínek vinné révy, extrakt ženšenu, kypřící látka: oxid křemičitý; protispékavá látka: stearan hořečnatý; synefrin (extrakt pomerančovníku).

Upozornění: OExtrakt guarany obsahuje kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte večer před spaním. Ukládat mimo dosah dětí!

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Dietní tipy

Jezte pravidelně
Snažte se jíst pravidelně v menších porcích, ideálně 5x denně. Mezi hlavními jídly jsou vhodné svačinky z ovoce a zeleniny. Pravidelnost v jídle zajišťuje, že tělo pak lépe hospodaří s přijatou energií. Většinu příjmu energie směřujte do první poloviny dne. Pokud je to možné (zpravidla v práci), tak se snažte jíst vsedě a nevykonávejte při tom žádnou další činnost. Snažte se jíst co možná nejpomaleji, každé sousto důkladně rozžvýkejte.

Nezapomínejte na snídani
Snídaně je základem dne, je důležitým metabolickým začátkem, který nám umožňuje nastartovat náš metabolismus po relativně dlouhém nočním hladovění. Snídaně tak nepřímo ovlivňuje riziko obezity. Téměř třetina dětské a o něco více dospělé populace nesnídá. Výsledkem je významně vyšší riziko vzniku nadváhy a dalších zdravotních komplikací. Skupina nesnídajících také vykazuje nižší pohybový profil, reprezentuje více kuřáků a má celkové horší skladbu stravy. Int J Obes (London). 2010, J Am Diet Assoc. 2010. Příklady dietních snídaní naleznete níže.

Okořeňte si svá jídla
Pálivé koření jako chili, pepř nebo tabasco omáčka vedou ke konzumaci menšího množství kalorií, než je tomu u jídel, která nejsou pálivá. Konzumace menšího množství kalorií vede ke snížení rizika nadváhy. V současné době můžete využít již celkem známá exotická koření jako je nakládaný zázvor nebo wasabi.

Dodržujte pitný režim
Člověk by měl denně vypít 2-3 litry. V horkém počasí, kdy se víc potíme, tak určitě 3 litry. Pijte jen neslazené nápoje, minerálky a podobně. Sladké nápoje jako kola, džusy, pivo a podobně mohou obsahovat až neuvěřitelných 40 gramů cukru na láhev!

Před každým jídlem se napijte pramenité neslazené vody. Tento jednoduchý trik vám sníží množství konzumovaných potravin a kalorií během jídla až o třetimu.

Lipoxal Radical je radikálně účinný doplněk stravy se zvýšeným obsahem zeleného čaje, guaranou a synefrinem pro radikální spalování tuků a snížení hmotnosti. Obsažený extrakt vinné révy navíc napomáhá redukci celulitidy a zlepšuje celkový vzhled pokožky.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová