PLASMACREME Future 30ml

Sleva
PDK 3850188
Výrobce FUTURE MEDICINE
Stav skladem
Počet
799 Kč 629 Kč


Ke každému produktu Plasmacreme Future 30ml ZDARMA Plasmegel 5ml v hodnotě cca 269,-Kč

Obrázek PLASMACREME Future 30ml

 

PLASMACREME Future 30 ml – omlazující a vyživující krém s inovativní recepturou pro skutečně silnou regeneraci pleti.

Je vyroben nejmodernějšími biotechnologickými postupy. Obsahuje unikátní formuli R.A.F. (urychlovač buněčné regenerace) na bázi krevních proteinů a plazmy, díky níž je dosažen maximální omlazující, regenerační a zklidňující účinek.

  • Napomáhá obnovení pleti.
  • Působí proti vráskám. 
  • Viditelné výsledky od první aplikace!.

PLASMACREME Future

Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, problematické a pleti se sklonem k šupinatění.

Pleť je regenerovaná, hladší a působí mladistvě. Díky unikátní formuli R.A.F. intenzivně bojuje s nedostatky pleti. Při dlouhodobějším používání zmírňuje hyperpigmentaci. Čistý jojobový a kokosový olej hrají klíčovou roli v udržení vitální, dobře hydratované i vyživené pokožky. Vysoký podíl bambuckého máslo působí jako výživa a účinné promazání pleti. Navíc skvěle váže vodu, a proto pleť zároveň hydratuje. Pomozte své pleti v boji proti známkám předčasného stárnutí.

PLASMACREME Future lze využít také jako podklad pod make-up. Je vhodný na pleť, dekolt i oční okolí. Aplikujte ideálně 2x denně po vyčištění pleti jako denní i noční krém. Neobsahuje UV filtry.

Náš tip:

Jako podklad pod PLASMACREME Future je vhodné používat PLASMAGEL Future jako účinné sérum pro vyhlazení a rychlé zklidnění pleti. Výsledkem je synergický účinek. Vaše pleť bude viditelně vyhlazenější, zbavená únavy, otoků a drobných nedostatků. Výrazný efekt na drobné mimické i hlubší čelní a nosoretní vrásky. PLASMAGEL Future lze také využít k zažehlení v rámci ošetření pleti galvanickou žehličkou, a to v intervalu 1-2 x týdně po dobu 3-5 minut. Intenzivní regenerace a omlazení. Následně aplikujte PLASMACREME Future.

    

PLASMA CREME SESTAVA 650

PLASMACREME je omlazující a vyživující krém se silným regeneračním účinkem. Obsahuje unikátní formuli RAF na bázi krevních proteinů, díky nimž je dosažen omlazující, regenerační a zklidňující účinek. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová