NUXE Multifunkční suchý olej Florale 100ml

Sleva
PDK 3802270
Výrobce LABORATOIRE NUXE
Stav skladem
Počet
799 Kč 599 Kč

 

MULTIFUNKČNÍ SUCHÝ OLEJ / OBLIČEJ, TĚLO, VLASY.

  • Má texturu suchého oleje a obsahuje 7 vzácných olejů rostlinného původu.
  • Má prokázanou účinnost, antioxidační efekt a schopnost redukovat výskyt strií.
  • Obsahuje 96,9 % složek přírodního původu.

Ikonický Nuxe olej nyní s novou, sladce svěží květinovou vůní. Huile Prodigieuse Florale je oslava ženskosti ve formě smyslných sladkých tónů květin. 

Dnes již kultovní Nuxe olej přichází se zcela novou vůní. 7 vzácných olejů, všechny rostlinného původu. Hydratační olej Tsubaki, regenerační arganový olej, výživný olej z makadamie, uhlazující borage olej, hydratační olej z kamélie, ochranný olej z lískových oříšků a olej ze sladkých mandlí pro změkčení. 

Olej Florale voní jako obrovská kytice, z níž vystupují hravé tóny kvetoucí magnolie. Střední tóny tvoří akordy bílého pižma, zatímco svrchní tóny voní jako citrusy: rozverný grapefruit se mísí s esencí citronu, pomeranče a Kalábrijské Bergamotky. Snoubí v sobě charakteristické tóny pomerančového květu, které svěže zdůrazní kapka esence Petitgrain.

  • Autorkou vůně je Irene Farmachidi.

Vlastnosti:

Stejně jako klasický Nuxe olej , také olej Florale zachovává stejnou texturu suchého oleje a rychle se vstřebává. Vyživuje, působí jako anti-age péče a kryje strie.

  • Vhodný pro obličej, tělo a vlasy.
  • Pro každé roční období, v létě i v zimě. 

Jak používat:

Na obličej se aplikuje kruhovými pohyby od středu k obrysu obličeje. Lze jej použít samostatně nebo smícháním několika kapek v dlani s krémem Nuxe.

Na vlasy rozetřete na vlasy a jejich konečky tak často, jak je potřeba. Pro intenzivní péči se aplikuje jednou nebo dvakrát týdně v masce po dobu 10 minut před šamponováním.

Na těle roznášíme jemnými kruhovými pohyby.

Přidáním několika kapek oleje do koupelové lázně si vytvoříte krásnou atmosféru a pokožku nebudete mít po koupeli vysušenou.

MULTIFUNKČNÍ SUCHÝ OLEJ / OBLIČEJ, TĚLO, VLASY. Má texturu suchého oleje a obsahuje 7 vzácných olejů rostlinného původu. Má prokázanou účinnost, antioxidační efekt a schopnost redukovat výskyt strií. Obsahuje 96,9 % složek přírodního původu.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová