BIOAQUANOL Vánoční balení 2019 (Šamp.+BQ U 250 ml)

Dárek
PDK 3705374
Výrobce SILVITA
Stav skladem
Počet
247 Kč


Při nákupu produktů SILVITA nad 300,- získáte jako dárek antibakteriální gel na ruce 100ml. Akce platí do 30.6.2020 nebo do vyprodání zásob. další produkty ZDE

Dárkové vánoční balení Bioaquanol obsahuje

  • Bioaquanol Vlasový šampon 250 ml 
  • Bioaquanol U Stimulátor vlasového růstu 250 ml.

Vlasová kosmetika s kombinací účinných látek podporujících růst a kvalitu vlasů.

Bioaquanol Vlasový šampón

Originální receptura kombinující účinky pečujících látek: 

  • kofeinu pro podporu mikrocirkulace v pokožce, čímž se stimuluje metabolismus a pokožka je vypnutější, jemnější a rovnoměrně prokrvená
  • hyaluronanu sodného který udržuje povrch vlasu a vlasové pokožky hydratované
  •  panthenolu s regeneračními a klidnícími účinky, pro zmírnění svědivosti vlasové pokožky
  •  rostlinných extraktů pro posílení, jemnost a lesk vlasů, a pro zklidnění, zjemnění a zvláčnění pokožky

 Bioaquanol Vlasový šampon obsahuje velmi jemné tenzidy a šetrnou konzervaci, umožňující jeho každodenní použití pro všechny typy vlasů

 
Balení je 250 ml, lahvička je opatřena praktickým dávkovačem 
 
Tip:

  •  pro podporu kvality vlasů kombinujte vlasové přípravky řady Bioaquanol - Šampon Bioaquanol a vlasové přípravky Bioaquanol U a Bioaquanol H. 

Bioaquanol U 250 ml

Stimulátor vlasového růstu

  • Stimulátor vlasového růstu.
  • Mírným drážděním pokožky stimuluje buňky, vyživující vlasové cibulky.
  • Vlasy méně vypadávají, nelámou se a lépe rostou.

Výborných léčebných účinků kopřivy na růst vlasů a na pokožku je využito ve vlasovém stimulátoru BIOAQUANOLU U, který kromě toho obsahuje ještě výtažek z měsíčku zahradního, kořene kostivalu, aloe vera a mateří kašičku. Stimulátor vlasového růstu BIOAQUANOL U dráždí mírně pokožku.

Toto mírné dráždění je žádoucí, dochází při něm k lepšímu prokrvení vlasové pokožky i k lepší výživě vlasových cibulek. Při pravidelném používání dochází ke snížení vypadávání vlasů, zmírnění lámavosti a omezení jejich třepení, snížení tvorby lupů a k růstu nových vlasů již po dvou měsících aplikace. Klinickým testováním bylo potvrzeno, že stimulátor BIOAQUANOL U je vhodný pro celou řadu alopecíí (vypadávání vlasů) mužů i žen.

Aplikace alespoň dvakrát denně na postižené místo smotkem vaty nebo přímo vetřít prsty do pokožky vlasové části hlavy. Upozornění: Zákal nebo usazenina jsou vytvořeny z mateří kašičky, která je součástí aktivních látek.

Případné odlišné zabarvení BIOAQUANOLU U u jednotlivých výrobních šarží, je způsobeno změnou koncentrace chlorofylu v extraktu z kopřivy. Tato odlišnost nemá vliv na kvalitu výrobku.

Složeni: dle INCI: Aqua, Alcohol, Nettle Extract, Comfrey Extract, Marigold Extract, Aloe Vera Gel, Royal Jelly, Fragrance

Dárkové vánoční balení Bioaquanol obsahuje Vlasový šampon 250 ml a Bioaquanol U Stimulátor vlasového růstu 250 ml. Vlasová kosmetika s kombinací účinných látek podporujících růst a kvalitu vlasů.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová