Gynella Silver Foam 50ml

PDK 3654333
Výrobce NM TECH ITALIA
Stav skladem
Počet
295 Kč

Vulvo-vaginální pěna pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí.

GYNELLA Silver Foam je zdravotnický prostředek s patentovaným složením na bázi stříbra (TIAB) pro podporu léčby bakteriálních, plísňových a virových infekcí. Díky svým  hojivým účinkům má užití také při podpoře léčby porodních a poporodních lézí.

TIAB je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antibakteriální aktivitu.

Složení je obohaceno o výtažky ze sléze lesní (malva sylvestris), která má protizánětlivé účinky a zmírňuje příznaky způsobené zánětem nebo infekcí. Díky obsahu vitamínů, minerálů a aminokyselin zvlhčuje, zklidňuje pokožku a zlepšuje pružnost a tonus tkáně.

Užití GYNELLA Silver Foam:

  • Podpora léčby vaginálních onemocnění (bakteriálních, plísňových a virových infekcí)
  • Podpora prevence recidivy vaginálních onemocnění
  • Při zarudnutí vulvy kvůli mechanickému poškození (po sportu, po sexu, aj.)
  • Při vulválních prasklinách způsobených činnostmi při sportu nebo po sexu
  • Při vulvální dystrofii (věk, hypoestrogenismus, dermální léze)

TIAB má trojí efekt:

ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.

 

Obsah balení
50 ml vulvo-vaginální pěny k vnějšímu užití
Složení
TIAB (mikrokrystaly oxidu titaničitého s kovalentně vázanými monovalentními stříbrnými ionty), hyaluronát sodný, extrakt z Malva sylvestris, benzalkoniumchlorid

GYNELLA Silver Foam je zdravotnický prostředek. Před jeho použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Zdravotnický prostředek je volně dostupný v lékárně a není hrazený z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Vulvo-vaginální pěna s patentovaným složením TIAB® pro podporu léčby vulvo-vaginálních infekcí (svědění, pálení, výtok), hojení mechanického poranění (po sportu, po sexu), hojení drobných trhlin a lézí po porodu, péči o jizvu po císařském řezu.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová