Revalid Regrowth Serum 50 ml

Sleva
PDK 3648541
Výrobce EWOPHARMA AG
Stav skladem
Počet
699 Kč 549 Kč

Revalid Regrowth Serum s klinicky prověřenou aktivní složku Redensyl® pomáhá zastavit vypadávání vlasů a obnovuje jejich růst.

Redensyl® obsahuje dvě patentované molekuly získané ze stromu modřínu a z listů zeleného čaje. Obnovuje a urychluje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu.

Revalid Regrowth Serum dále obsahuje rostlinný extrakt z pelyňku z horských oblastí Švýcarska s antioxidačními esenciálními oleji, které doplňují regenerační efekt zprostředkovaný aktivní látkou Redensyl®. Aminokyseliny a panthenol hydratují vlasy a suchou pokožku hlavy a stimulují obnovu kožních buněk.

Použití:

Aplikujte 3,5 ml (6 až 8 dávek) přípravku přímo na pokožku hlavy na postižené místo na suché nebo mokré vlasy. Vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachujte. Upravte vlasy jako obvykle. Pro maximalizaci účinku se nesprchujte, nekoupejte a nepoužívejte saunu a to alespoň 6 hodin po aplikaci séra. 50 ml vystačí přibližně pro 14denní terapii. 1 cyklus růstu vlasů trvá 1-4 měsíce.

  • Viditelný efekt přípravku Revalid Regrowth Serum byste proto měli zaznamenat po 3-6 měsících pravidelného používání.

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová