VICHY AQUALIA THERMAL Hydratační sérum 30ml

Sleva Dárek
PDK 3618114
Výrobce VICHY
Stav skladem
Počet
645 Kč 599 Kč


Při nákupu přípravků VICHY péče o pleť nad 500,- Kč získáte slevu 100,-. Akce platí od 13.1.2021 do 31.1.2021 nebo do vyprodání zásob. Další produkty ZDE

AQUALIA THERMAL

Dynamická hydratační péče pro zdravě vypadající pleť, jež září svěžestí a je projasněná.

Řada pleťové péče pro dehydratovanou pleť spojuje vysoce koncentrovanou Mineralizující termální vodu Vichy se 3 hydratačními cukry pro dynamickou hydrataci pleti a zajiśtění cirkulace a dlouhodobého udržení vody v různých partiích obličeje.

AQUALIA THERMAL Hydratační sérum

Séra na obličej - Sérum

Hydratační sérum Aqualia Thermal s 97 % ingrediencí přírodního původu, dodává suché pleti intenzivní hydrataci. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, posilující minerální  vodu Vichy a sacharid rostlinného původu - manosu. Pleť je okamžitě rozjasněná a svěží, s pocitem komfortu, zůstává hydratovaná až po dobu 48 hodin. Je posílená vůči klimatickým změnám, stresu a znečištění.

  • INTENZIVNÍ KOMFORT A HYDRATACE PŘETRVÁVAJÍCÍ AŽ PO DOBU 48 HODIN
  • OBOHACENO O POSILUJÍCÍ MINERÁLNI VODU VICHY
  • SE SLOŽKAMI PŘÍRODNÍHO PŮVODU: KYSELINOU HYALURONOVOU A MANOSOU.
  • VHODNÉ PRO VŠECHNY TYPY PLETI, TESTOVÁNO NA CITLIVÉ PLETI POD DERMATOLOGICKOU KONTROLOU.
AKTIVNÍ INGREDIENCE   Obsahuje kyselinu hyaluronovou, posilující minerální vodu Vichy a sacharid rostlinného    původu: manosu
TYP PLETI   Všechny typy pleti
KDY

  Ráno + večer

Účinnost

Hydratační sérum Aqualia Thermal bylo testováno na 58 ženách během pravidelného používání po dobu 1 měsíce. Okamžitě: Pleť je pro 94 % dotázaných žen dobře hydratovaná a pro 94 % dotázaných žen dobře vyživená Po jednom měsíci: Pleť vypadá pro 98 % žen hebčí a obnovená pro 95 % dotázaných žen. Účinnost klinicky prokázána dermatology pro zdravě vypadající pleť, po jednom měsíci používání:

  • Pleť je obnovená pro 95 % dotázaných žen*
  • Pleť je hebčí pro 98 % dotázaných žen*

*spotřebitelský test - 52 žen - po pravidelném používání po dobu 28 dnů
 

Aplikace

  • Aplikujte ráno a večer před nanesením hydratačního krému Aqualia Thermal.

 

VICHY AQUALIA SERUM 30ml - Posilující a zklidňující 24H hydratační koncentrovaná péče. Sametová hydro-fluidní textura umožňuje okamžité vstřebání hydratační složky. Účinné složení napomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová