Olynth 0.1% nosní sprej 1x10ml

Sleva Dárek
PDK 3574660403091
Výrobce PFIZER
ATC XYLOMETAZOLIN
SUKL 0017173
FTS Ušní, nosní, krční potíže
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet
99 Kč 67 Kč


Obrázek Olynth 0.1% nosní sprej 1x10ml

AKCE

PŘI KOUPI VÝROBKŮ OLYNTH + DÁREK PAPÍROVÉ KAPESNÍČKY

  • AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

Přípravek Olynth 0,1% je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě.


Přípravek Olynth 0,1% je rovněž určen k urychlení uvolnění hlenů při zánětu vedlejších dutin nosních a při zánětu Eustachovy trubice provázeného rýmou.

Přípravek Olynth 0,1% používejte vždy přesně podle pokynů lékaře. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Pokud lékař nedoporučí jinak, dospělým a dětem od 7 let se přípravek podává podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 dávka přípravku Olynth 0,1% nosního spreje do každé nosní dírky.

Dávkování závisí na citlivosti nemocného a na účinku přípravku. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek Olynth 0,1% déle než 5-7 dní.

Jestliže se do této doby příznaky onemocnění nezlepší, nebo se naopak zhoršují, nebo se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. Delší používání než 5-7 dní je možné pouze po poradě s lékařem.

K dalšímu používání přípravku smí dojít pouze po několikadenní přestávce.
Používání přípravku Olynth 0,1% u chronické rýmy je povoleno pouze pod dohledem lékaře vzhledem k nebezpečí ztenčení nosní sliznice.

 

Přípravek je určen ke snížení otoku nosní sliznice při akutní rýmě, při nadměrné tvorbě hlenu způsobené vazomotorickou rýmou a při alergické rýmě. Čtěte pozorně příbalový leták.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová