Bellasin balance 40+ 120tob.

PDK 3561231
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
869 Kč

Bellasin balance 40+

 • přípravek speciálně zaměřený na potřeby žen po čtyřicítce.

Vlivem hormonálních změn může docházet u těchto ženv průběhu menopauzy k výskytu nepříjemných obtíží, jako jsou návaly horka, pocení, nespavost, výkyvy nálad a podobně. Dochází také k postupnému zpomalování metabolismu, což může vést k neočekávanému nárůstu tělesné hmotnosti.

Bellasin díky svému komplexnímu složení napomáhá nejen efektivnímu spalování tuků a snížení tělesné hmotnosti1, ale také omezuje pocity hladu a návaly chutí 

Bellasin rovněž napomáhá klidnému a pohodlnému průběhu celé menopauzy, omezuje její průvodní jevy, jako jsou návaly horka, pocení, neklid či podrážděnost a přispívá k zachování dobrého stavu kostí a kloubů, které jsou v tomto období mimořádně ohroženy.

Bellasin přispívá také k zachování fyzické i psychické pohody5 a podporuje zachování pocitů energie a vitality.

Bellasin díky obsahu přírodních antioxidantů napomáhá ochraně buněk před poškozením volnými radikály.

Pro koho je Bellasin?
Pokud přemýšlíte, zda je Bellasin vhodný produkt právě pro vás, udělejte si malý test, který Vám napoví:

 • Jste žena?
 • Je Vám 40 a více let?
 • Pozorujete přibývání na váze?
 • Přibíráte i v partiích, které dosud bývaly bezproblémové?
 • Dodržujete zdravé stravování, cvičíte, a přesto tloustnete?
 • Je pro vás hubnutí stále složitější a složitější?
 • Začínáte pociťovat nedostatek fyzické či psychické energie?
 • Býváte více nervózní či podrážděná?
 • Střídají se často vaše nálady?
 • Začínají Vás trápit poruchy spánku (slabý, krátký spánek, časté buzení…)?
 • Pociťujete často změny teploty – návaly horka a zimy?
 • Máte zvýšenou chuť k jídlu?

Doporučené denní dávkování
1 tobolka 2x denně, nejlépe ráno a v poledne společně s jídlem. Neužívejte večer před spaním.

Složení:
8Uhličitan vápenatý (vápník), 1zelený čaj extrakt, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; L-karnitin tartrát, 2guarana extrakt, zpevňující látka: maltodextrin; 3zazvor extrakt, 4oliva extrakt, 5rozchodnice extrakt, 6jetel červený extrakt, sója extrakt, 7len extrakt, kypřící látka: oxid křemičitý; protispékavá látka: stearan hořečnatý; 9cholekalciferol (vitamin D3), tobolka: želatina; barvivo: oxid titaničitý.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah děti!

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Obsah balení:
120 tobolek

Menopauza

Menopauza je přirozeným procesem v životě ženy představujícím přechod z plodného období života do zralého věku.

Menopauza s sebou u celé řady žen přináší také nepříjemné projevy jako jsou návaly horka, nespavost, výkyvy nálad, nárůst hmotnosti či vyšší ohrožení pro kosterní systém.

Naštěstí je v dnešní době možné tyto nepříjemné projevy tlumit. Kromě zdravého stravování a pravidelného pohybu pomůže také hormonální substituce či užívání přírodních přípravků.

 
Co se děje během menopauzy?
Menopauza je přirozený proces, při kterém výrazně klesá produkce ženských pohlavních hormonů. Dochází k viditelným změnám ve vzhledu jejich postavy.

Tukových zásob přibývá, tělesná hmotnost roste. Výsledkem je změna poměru tukových tkání a svalů v neprospěch aktivní svalové hmoty. Dochází k tzv. „redistribuci“ tukové tkáně, která se začíná hromadit v oblastech rizikových míst, jako jsou boky, stehna, břicho nebo paže.

Tyto změny přicházejí již před samotnou menopauzou. S postupující menopauzou jsou pak výraznější a trvalejší.

Období před poslední menstruací, premenopauza, je obvykle provázeno počínajícími fyzickými obtížemi a nepravidelnostmi menstruačního cyklu. Začíná v průměru po 46. roce života a trvá 1-5 let.

Menopauzou rozumíme trvalé ukončení menstruace v důsledku poklesu funkce vaječníků, které přestávají produkovat svoje hlavní hormony – estrogeny a gestageny.

Postmenopauza je období po poslední menstruaci, které trvá dalších 10–15 let a doprovází je významné projevy hormonální nerovnováhy. V důsledku poklesu hormonální aktivity dochází ke spoustě dalších změn v organismu ženy.

K těmto změnám nedochází ze dne na den, přicházejí již několik let před poslední menstruací (před menopauzou) a jsou součástí procesu stárnutí. Pro toto období před a po menopauze užíváme termín perimenopauza.

Nedostatek tzv. „ženských“ hormonů v postmenopauzálním období je důsledek vyhasnutí estrogenních funkcí vaječníků. K obtížím, které tento nedostatek mohou doprovázet však dochází jen u části žen. Kromě nedostatku hormonů je způsobují i další vlivy, především kouření, množství podkožního tuku, životní styl a další faktory

Bellasin je speciálně zaměřený na potřeby žen po čtyřicítce. Komplexní složení se zeleným čajem, guaranou, jetelem, vápníkem a dalšími složkami napomáhá spalování tuků, snížení hmotnosti, klidnému průběhu menopauzy a zachování dobrého stavu kostí.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová