GYNELLA Silver Caps 10 vaginálních tobolek

Sleva
PDK 3560910
Výrobce NM TECH ITALIA
Stav skladem
Počet
419 Kč 289 Kč

GYNELLA Silver Caps je zdravotnický prostředek s patentovaným složením

  • pro podporu léčby bakteriálních,
  • plísňových
  • a virových infekcí
  • a pooperačních a poporodních poranění.

Užití GYNELLA Silver Caps:

  • Vaginální ekosystém: Vaginální dyskomfort (vaginitidy a vaginózy); Bakteriální vaginózy; Kvasinkové infekce; Aerobní vaginitidy, Smíšené formy;
  • Cervikální ektropie a léze:genetické změny epitelu, které vytvářejí trhliny; poranění jako výsledek operace, krvácení po sexu

Užití: používejte GYNELLA Silver Caps nejlépe před spaním po dobu 7 dní.

TIAB je patentovaná sloučenina iontů stříbra a oxidu titaničitého, která představuje novou „éru“ stříbra používaného k lékařským účelům. Díky stabilizaci stříbrných iontů (navázáním na oxid titaničitý) mají stříbrné ionty vysokou antimikrobiální aktivitu.

TIAB má trojí efekt:

1. ANTIMIKROBIÁLNÍ EFEKT

Nanočástice stříbra ve formě iontů mají antibakteriální aktivitu. Tím neutralizují mikroby v místě napadení a zároveň chrání před vstupem jiných mikroorganizmů z vnějšího prostředí.

2. BARIÉROVÝ EFEKT

Izoluje místo napadení mikrobiálními druhy, infekce se nemůže šířit díky ochrannému filmu.

3. HOJIVÝ EFEKT

Podporujte přirozené hojení a regeneraci tkání.

GYNELLA Silver Caps je zdravotnický prostředek. Před jeho použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci. Zdravotnický prostředek je volně dostupný v lékárně a není hrazený z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Vaginální kapsle s patentovaným složením TIAB® pro podporu léčby akutních i opakujících se bakteriálních, plísňových a virových vaginálních infekcí. Vhodné jako následná péče po gynekologických zákrocích nebo hojení vaginálních lézí po porodu.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová