LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+ 400ml PROMO 18

PDK 3549475
Výrobce LA ROCHE POSAY
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

AKCE 3 ZA 2. Při nákupu 3 produktů značky LA ROCHE-POSAY Vám cena nejlevnějšího bude odečtena v košíku. Akce platí od 19.6.2020 do 26.6.2020 nebo do vyprodání zásob. Další produkty ZDE

 

Balzám pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému. RELIPIDAČNÍ BALZÁM POMÁHÁ OBNOVOVAT KOŽNÍ BARIÉRU A UDRŽOVAT ROVNOVÁHU MIKROBIOMU. PROTI PODRÁŽDĚNÍ, PROTI SVĚDĚNÍ, BEZ PARFÉMU.
Okamžitě zklidňuje. Pomáhá oddalovat akutní fáze extrémního vysušení pokožky a prodlužovat období klidu u pokožky se sklonem k atopickému ekzému. 

  • Stačí pouze 1 aplikace denně!

VLASTNOSTI

Velmi suchá a citlivá pokožka novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému a alergii.

Inovace vyplývající z 25letého výzkumu:

LIPIKAR BAUME AP+ s exkluzivní patentovanou aktivní ingrediencí Aqua Posae Filiformis působí na 2 klíčové faktory, které ovlivňují stav pokožky se sklonem k atopickému ekzému:

  • Pomáhá obnovovat a udržovat rovnováhu mikrobiomu.
  • Pomáhá obnovovat a chránit kožní bariéru.

Nemastná, nelepivá textura. Rychlé vstřebávání pro usnadnění a urychlení každodenního použití. Bez parfémů. Vhodné i pro pokožku alergickou na nikl.


Atopické dermatitidě lze předcházet! Používání emoliencia během prvních tří týdnů života zmírňuje relativní riziko rozvoje atopické dermatitidy u vysoce rizikových dětí, a to o 50 %. Vysoce rizikové děti jsou novorozenci s rodičem nebo sourozencem, u nichž je/byla diagnostikována atopická dermatitida, astma či alergická rýma.  Nejsilnějším a nejrizikovějším faktorem atopické dermatitidy je právě předchozí výskyt tohoto onemocnění v rodině.

Lipikar Baume AP + - Relipidační tělový balzám zabraňující podráždění a svědění kůže, 400 ml. Okamžité a dlouhodobé zklidnění pokožky. Odstranění svědění. Vysoká relipidační schopnost + Lipikar Syndet AP+, 400 ml se slevou 50% na druhý produkt.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová