RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON 200ML

Sleva
PDK 3549202
Výrobce PIERRE FABRE DERMO
Stav skladem
Počet
599 Kč 529 Kč

René FURTERER ABSOLUE KERATINE OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON

ULTRA OBNOVUJÍCÍ RITUÁL PRO EXTRÉMNĚ POŠKOZENÉ, KŘEHKÉ VLASY

BEZ SULFÁTŮ

Opakované barvení, chemické zásahy a tepelné úpravy vlasy poškozují a zanechávají je slabé a křehké. Pro vlasy, které se s tím nedokáží vypořádat, vybral René Furterer 3 přírodní regenerační aktivní látky.  Rostlinný keratin*, který proniká do hloubky vlasu, vyplňuje trhliny a posiluje strukturu vlasu.** Biocymentin působící jako "cement" vyplňuje strukturu vlasů a zpevňuje jejich povrch. Lničkový olej má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin a je schopen vyživovat i ty nejpoškozenější a křehké vlasy. Bez obsahu sulfátových povrchově aktivních látek. Bez silikonů.

Výsledky: Původní krása a odolnost vlasů je viditelně obnovena. Vlasy se snadno rozčesávají, jsou jemné, pružné a lesklé.

Způsob použití: Naneste na mokré vlasy a hodně napěňte. Nechte působit 1-3 minuty a následně důkladně opláchněte. Časté použití. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

*Obsahuje aminokyseliny podobné vlasovému keratinu.

**Testování keratinu ex vivo.

René Furterer Absolue Kératine Obnovující šampon 200ml. Ultra obnovující rituál pro extrémně poškozené, křehké vlasy. Bez sulfátů.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová