A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 400ml

Sleva Dárek
PDK 3549129
Výrobce PIERRE FABRE DERMO
Stav skladem
Počet
599 Kč 499 Kč


Při nákupu produktu z řady A-DERMA EXOMEGA CONTROL získáte slevu 100,- Kč. Akce platí do 31.10.2020 nebo do vyprodání zásob. Další produkty ZDE

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 400ml.

  • Na suchou kůži se sklonem k atopii.
  • Bez parfemace. Pro novorozence, děti a dospělé.

Suchá pokožka se sklonem k atopii bývá často podrážděná a nepříjemně svědí. Zamezte nepříjemným pocitům a přineste své kůži okamžitý pocit úlevy s emolienčním krémem Exomega CONTROL.

Krém po aplikaci okamžitě zklidní suchou a podrážděnou pokožku a minimalizuje riziko vzniku nových alergických reakcí. Je vhodný pro dospělé i děti již od narození.

Výsledek:

  • Zklidňuje podráždění pokožky.
  • Zmírňuje pocit pálení pokožky.
  • Chrání pokožku před vnějším podrážděním.
  • Hebká a jemná pokožka.

Složení:

Svým ryze přírodním složením je emolienční krém Exomega CONTROL vhodný pro všechny uživatele bez rozdílu věku. Rodiče ho můžou použít ke zklidnění pokožky i u novorozenců a malých dětí. Není parfemovaný a účinně kontroluje pocity podráždění a svědění. Je ideální k použití na pokožce se sklonem k atopii.

Použití:

Aplikujte jednou denně na důkladně vyčištěnou a usušenou pokožku obličeje nebo těla. Jemně vmasírujte do postižené oblasti a nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očima.

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém 400ml. Na suchou kůži se sklonem k atopii. Bez parfemace. Pro novorozence, děti a dospělé.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová