BIODERMA Sébium Global 30 ml

Sleva
PDK 3540417
Výrobce NAOS
Stav skladem
Počet
475 Kč 399 Kč


Při nákupu produktů Bioderma Sebium nad 199,-, získáte navíc Bioderma sebium gel moussant 100 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31.8.2019 nebo do vyprodání zásob

BIODERMA Sébium Global 30 ml je intenzivní krém pro mírné až středně těžké projevy aknózní pleti.

  • U aknózní pleti je kvalita kožního mazu změněná.
  • Obsahuje množství dráždivých mastných kyselin, které způsobují opakovaný výskyt pupínku a černých teček.
  • Nová generace v péči o mastnou pokožku s akné.

Inovace BIODERMA, přípravek Sébium Global, je první, který účinkuje na biologické úrovni proti příčinám vážných nedostatků pleti, a též odstraňuje jejich následky.

  • Díky unikátní patentované kombinaci Bakuchiol + Fluidactiv® se pokožka znovu učí regulovat kvalitu i množství v ní obsažených mastných kyselin, aby se kvalita kožního mazu přiblížila kvalitě zdravé pokožky, a tím prostředek efektivně předchází vyrážkám a černým tečkám.
  • Kombinací dermatologicky účinných složek, jako jsou AHA estery, kyselina salicylová a kyselina citrónová, napomáhá nápravě kůže odstraněním vyrážek a černých teček, zatímco zinkový glukonát ve spojení s enoxolonem uklidňuje a snižuje zarudnutí spojené se zánětlivým procesem.
  • Kůže je čistá, zvláčněná a vznik jizev je potlačen.

Použití:

  • Aplikujte Sébium Global jednou až dvakrát denně na kůži očištěnou micelární vodou Sébium H2O, nebo prostředkem Sébium Moussant.

Jemná konzistence Sébium Global účinkuje rychle a zanechává kůži jemnou a zklidněnou.

Sébium Global dovoluje i používání make-upu.

Nekomedogenní Sébium Global je velmi dobře snášen.

*Patent BIODERMA

BIODERMA Sébium Global 30 ml je intenzivní krém pro mírné až středně těžké projevy aknózní pleti. U aknózní pleti je kvalita kožního mazu změněná. Obsahuje množství dráždivých mastných kyselin, které způsobují opakovaný výskyt pupínku a černých teček.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová