DETOX TOPNATUR - ColonFit Basic + Green Trio

PDK 3539948
Výrobce ASP
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
468 Kč

Balení DETOX TOPNATUR obsahuje produkt ColonFit BASIC kapsle (probiotika, prebiotika, vláknina Psyllium), který je určen pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech a produkt Green Trio (Chlorella, Spirulina a Zelený ječmen) vhodný pro detox.

  • pojení ColonFitu BASIC a Green Tria vhodné pro detoxikaci organismu
  • ColonFit BASIC je 100% rostlinný produkt, který je určen pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech. 
  • Obsahuje vlákninu Psyllium – rozemleté osemení jitrocele indického, které absorbuje ve vodě více než 40krát svou vlastní hmotnost, je ideálním zdrojem vlákniny pro zajištění funkčnosti ColonFitu a dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy.

  • Formule 3 v 1: Probiotika (živé kultury, přátelské bakterie) + Prebiotika (inulín, živiny pro probiotika) + Vláknina psyllium
  • GREEN TRIO značky TOPNATUR je produkt, který v jediné tabletě obsahuje tři "zelené " potraviny. Chlorella, Zelený ječmen a Spirulina tvoří ideální kombinaci, kde každá ze složek přináší do výrobku specifické vlastnosti a tím propůjčují produktu GREEN TRIO výborné schopnosti.

více informací

ColonFit je bezlepkový, neobahuje cukr, žádné složky mléka či jiných mléčných výrobků, ani žádná plnidla a žádné umělé ingredience. Potravina pro zvláštní lékařské účely. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Green Trio je doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

SLOŽENÍ

ColonFit BASIC: osemení psyllia (plantago ovata forsk), inulínprobiotické kmeny: Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus.

GREEN TRIO: Chlorella pyrenoidosa, Spirulina (Arthrospira platensis), Zelený ječmen (Hordeum vulgare)

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ

ColonFit BASIC: Užívejte nejlépe 10 minut před jídlem. Dospělí užívejte 5 - 10 kapslí jednou nebo dvakrát denně a zapijte vodou nebo ovocnou šťávou (cca 200 ml). Děti 2 - 5 kapslí denně zapijte min 200 ml vody nebo ovocné šťávy. Podávání ColonFitu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem. Po dvou týdnech užívání mohou někteří lidé snížit dávkování ColonFitu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravina pro zvláštní lékařské účely by neměla být užívána jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Green Trio: Užívejte 2x denně 3 tablety před jídlem, zapít sklenicí vody.

Balení DETOX TOPNATUR obsahuje produkt ColonFit BASIC kapsle (probiotika, prebiotika, vláknina Psyllium), který je určen pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech a produkt Green Trio (Chlorella, Spirulina a Zelený ječmen) vhodný pro detox.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová