Neostrata Bionic Face Serum 30ml

Sleva Dopr. zdarma 3 za 2
PDK 3412716
Výrobce NEOSTRATA
Stav skladem
Počet
1 499 Kč 1 399 Kč


AKCE 3 ZA CENU 2. Při nákupu libovolné kombinace 3 vybraných produktů značky NEOSTRATA z řady SKIN ACTIVE nebo TARGETED Vám bude nejlevnější z nich účtován za 0,01 Kč. Akce platí od 1.8. - 31.8.2019 nebo do vyprodání zásob. Seznam produktů v této akci ZDE

Velmi účinné zvláčňující sérum s vyhlazujícími a hydratačními účinky.

  • Je vhodné pro stárnoucí sluncem poškozenou pokožku.
  • Doporučujeme používat jako intenzivní omlazovací kúru.

Koncentrované, vysoce hydratační denní sérum rozjasňuje pleť a zesiluje omlazující účinky dalších produktů. Kyselina laktobionová jako silný antioxidant pomáhá chránit kolagenní vlákna před působením enzymu MMP a současně napomáhá jejich novotvorbě.

  • Aplikuje se na celý obličej nebo jen na kontury okolo očí a úst, a to buď samostatně anebo jako podkladová vrstva pod další produkty.

Vhodné jako intenzivní omlazující kůra, možno použít k intenzivní hydrataci i po zákroku jako je chemický peeling, mikrodermabraze. Bez parfemace.

TYP PLETI: Zesílení omlazujícího účinku.

PROFIL PACIENTA: Hluboké linky a vrásky, nerovnoměrné zbarvení pleti.

HLAVNÍ BENEFIT: Rozjasňuje pleť a podporuje působení a benefity ostatních anti-agingových produktů (produktů působících pro omlazení pleti).

TECHNOLOGIE: PHA kyseliny, Pro-Vitamin A, C a E.

Velmi účinné zvláčňující sérum s vyhlazujícími a hydratačními účinky. Je vhodné pro stárnoucí sluncem poškozenou pokožku.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová