HiPP MLÉKO HiPP 3 JUNIOR Combiotik 4x600g

Sleva
PDK 3392744
Výrobce MIG
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
1 199 Kč 987 Kč

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® Mléčná batolecí výživa

Vhodné od ukončeného 1. roku děťátka.

Balení 600g.

Děti ve věku od 1 roku mají speciální výživové požadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj.

 HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje např. železo a vitamín D, který podporuje vstřebávání vápníku, a tím i zdravý růst kostí.  Obsahuje ve srovnání s krav. mlékem redukovaný obsah bílkovin*, jód, železo, vápník, vitamín D.

  • Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.S unikátní kombinací  - prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení** a.

Omega-3 – esenciální omega-3 – mastné kyseliny, které jsou obzvláště důležité, protože jsou potřeba pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte. Organismus malého dítěte si je neumí sám vytvořit.

Bez lepku.

Pro zdraví  vývoj vašeho miminka.

 * HIPP 3 JUNIOR Combiotik® - 1,9 g/100 ml, kravské mléko - 3,3 g/100 ml

** Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem. Věnujte také pozornost vyvážené stravě - Vaší i miminka nebo malého dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.

HiPP 3 JUNIOR Combiotik® se ideálně hodí pro děti jako mléčný nápoj k snídani, do müsli, k večeři nebo k pití v průběhu dne - z hrnečku. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® můžete podávat od 1 roku v návaznosti na jakoukoliv pokračovací mléčnou kojeneckou výživu.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová