GS Condro Diamant tbl.120+60 Vánoce ČR 2016

PDK 3383123
Výrobce GREEN SWAN
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
706 Kč

Hrajte o GS Diamantové poukazy na vysněné zážitky v celkové hodnotě 500.000Kč.

Navíc každý vyhrává poukaz 250 Kč na CEWE fotoknihu od FOTOLABU.

 • Denní dávka 1600mg čistého glukosamin sulfátu a DIAMANT FORTESCIN®, komplex látky Aescin 40mg a vitamínu C.

GS Condro DIAMANT® je novinka v řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát.

 • Kloubní přípravek GS Condro DIAMANT® obsahuje glukosamin sulfát Clini-Q®. Poprvé obsahuje revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® pro kloubní pouzdra, vazy a šlachy.

Co je glukosamin sulfát v kvalitě Clini-Q®?

 • Základem všech kloubních přípravků GS Condro je glukosamin sulfát – základní stavební molekula tzv. proteoglykanů. Je také důležitou součástí kloubního mazu.

V přípravku GS Condro DIAMANT® je obsažena v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-Q®. Originální kvalita Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.

Co nového přináší revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN®?

Revoluční komplex DIAMANT FORTESCIN® je kombinace: speciální účinné látky aescinu (extrakt z plodu Aesculus hippocastanum) v denní dávce 40 mg. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také podporuje oběh tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkulace tkání), vitaminu C v denní dávce 12 mg, který je důležitý pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Ta je základem struktury vazů, šlach, chrupavek a menisků. Vitamin C tedy přispívá k udržení funkce kloubních chrupavek.

Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také podporuje oběh tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkulace tkání).

Vitamin C je důležitý pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Ta je základem struktury vazů, šlach, chrupavek a menisků. Vitamin C tedy přispívá k udržení funkce kloubních chrupavek.

Přípravek je vhodný pro všechny, kteří chtějí aktivně pečovat o zdraví svých kloubů, vazů, šlach, menisků a meziobratlových plotének a přejí si udržet jejich dobrý stav do vysokého věku.

Především se jedná o:

 • starší osoby,
 • lidi zatěžující klouby – těžce pracující,
 • lidé s nadváhou,
 • sportovce – aktivní i rekreační.

Složení přípravku GS Condro DIAMANT®:

Výživová složka v 1 tabletě ve 2 tabletách % RVH ve 2 tabletách

Krystalický glukosamin sulfát.2KCl 1061,3 mg 2122,6 mg * (odpovídá čistému glukosamin sulfátu Clini-Q®) 800 mg 1600 mg *

Aescin 20 mg 40mg *

Vitamin C 6 mg 12 mg 15 % % RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých * – RVH nebyla stanovena

Doporučené dávkování:

 • Užívejte 1× denně 2 tablety. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek užívejte po dobu nejméně 2 měsíců.
 • Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro DIAMANT® můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány.

Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle, a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.

Výrobek je:

 • bez cukru,
 • bez laktózy
 • bez lepku.

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.  

Hrajte o GS Diamantové poukazy na vysněné zážitky v celkové hodnotě 500.000Kč. Navíc každý vyhrává poukaz 250 Kč na CEWE fotoknihu od FOTOLABU. Denní dávka 1600mg čistého glukosamin sulfátu a DIAMANT FORTESCIN®, komplex látky Aescin 40mg a vitamínu C.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová