Voltaren Forte 2.32% gel 100g CZ

PDK 3366664
Výrobce GLAXOSMITHKLINE
ATC DIKLOFENAK
SUKL 0173303
FTS Na bolest svalů a kloubů
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet
278 Kč

Voltaren Forte 2,32% se používá:

  • k úlevě od bolesti,
  • k potlačení zánětu 
  • k zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby.

Gel se vyznačuje zvýšeným průnikem přes kůži. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. 

Voltaren® Forte 2,32% rychle a účinně léčí, jak akutní bolesti pohybového aparátu, např. bolest zad nebo bolest u poúrazových stavů (zejména poranění utrpěných při sportu), tak i chronické bolesti kloubů, např. u osteoartrózy a osteoartritidy.

Voltaren® Forte 2,32% představuje nejsilnější koncentraci gelu Voltaren® na českém trhu. Díky dvojnásobné koncentraci účinné látky poskytuje úlevu od střední až silné bolesti až na 12 hodin.

  • Gel stačí aplikovat pouze 2-krát denně, čímž poskytne účinnou úlevu od bolesti po celý den a noc.

Voltaren® Forte 2,32% díky svému jedinečnému složení proniká hluboko do podkožních tkání a tak působí přesně tam, kde je třeba. Rychle přináší úlevu od střední až silné bolesti zad, svalů a kloubů, tlumí zánět, zmenšuje otok, zlepšuje hybnost pacienta a zkracuje dobu návratu k normální funkci.

Voltaren® Forte 2,32% obsahuje pomocnou látku oleylalkohol, která zvyšuje prostupnost účinné látky kůží a tím umožňuje její lepší absorpci pro přímé působení v místě bolesti hluboko v zanícených tkáních. Proto Voltaren® Forte 2,32% nabízí výborné řešení při léčbě chronické bolesti kloubů, např. osteoartrózy a osteoartritidy.

Unikátní, snadno otvíratelný uzávěr ocení zejména pacienti trpící artrózou prstů na rukou. Díky trojúhelníkovému uzávěru je aplikace Voltaren® Forte 2,32% o mnoho jednodušší a rychlejší. Na otevření víčka stačí pouze lehké uchopení a poloviční otočení.

Použití
Voltaren® Forte 2,32%, gel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otok. Voltaren® Forte 2,32% je určený ke kožnímu podání. Je speciálně vyvinutý na vtírání do kůže pouze 2-krát denně, a zajistí úlevu od bolesti pohybového aparátu na 12 hodin.

  • Čtěte pozorně příbalový leták.

Analgetikum ve formě gelu s účinkem proti bolesti až na 24 hodin při aplikaci 2x denně ráno a večer. Tlumí bolest zad, svalů a kloubů, působí proti zánětu. Snadno otevíratelný uzávěr. Čtěte pozorně příbalový leták.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová