EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY noční krém 50ml

Sleva Dárek
PDK 3355774
Výrobce BEIESDORF
Stav skladem
Počet
799 Kč 679 Kč


Dárek "letní dárkový set" získáte k nákupu jakýchkoliv výrobků Eucerin v celkové minimální hodnotě 590Kč. Akce platí do 30.6.2020nebo do vydání zásob. 

Letní dárkový set obsahuje:

1x ochrana před sluncem SPF 50  20ml

1x micelární voda 3v1 125ml

1x noční péče 20ml

1x odličovací tampony 30ks

Noční krém zlepšující pružnost pleti + vyplňující hluboké vrásky. S arctiinem, silymarinem a kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Medicínská péče pro krásnou pleť.

  • Noční krém Eucerin Elasticity je pro dostatečnou výživu pleti je obohacený i o arganový olej.
  • Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnosti a velmi dobrou kožní snášenlivost při aplikaci krému Eucerin Elasticity + Filler.

S přibývajícím věkem dochází přirozeně ke změnám struktury pleti. Pleť ztrácí pružnost, pevnost, zářivost a zvyšuje se množství vrásek a rýhy se prohlubují.Je důležité o pleť včas a řádně pečovat.

Krém Anti-age Eucerin Elasticity +Filler dodává pleti to, co ztrácí:

Více pružnosti: unikátní a inovativní aktivní kombinace několika látek: arctiin urychluje proces obnovy kolagenu v pokožce a silymarin chrání kolagenová a elastinová vlákna před oxidativním stresem. Pleť je díky složkám v krému Eucerin Elasticity + Filler na dotek pevnější a pružnější.

Více zářivosti: antioxidant silymarin plní v krému Eucerin Elasticity + Filler i další funkci. Aktivuje systém mikrocirkulace pleti na buněčné úrovni. Pleť získá svěžejší a zářivější vzhled.

Méně vrásek: jako i ostatní krémy Eucerin řady Anti-age i krém Eucerin Elasticity + Filler obsahuje nízkomolekulární i vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zůstává na povrchu pleti a díky navázaným molekulám vody pleť hydratuje a vypíná. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká i do hlubších vrstev, kde plní stejnou funkci a vypíná pleť hloubkově.

Složení nočního krému Eucerin Elasticity + Filler obsahuje arganový olej, který je bohatý na pečující lipidy, díky čemuž noční krém Eucerin Elasticity + Filler pomáhá pleť regenerovat a intenzivně ji vyživuje během noci.

Studie byla provedena u 120 žen ve věku 49 a více let. Po testování produktu po dobu dvou týdnů byly zaznamenány tyto výsledky:

Eucerin Elasticity +Filler noční krém:

  • 100%: Zlepšuje vzhled kůže
  • 100%: Pleť je znatelně pevnější
  • 99%: Poskytuje pleti dlouhotrvající vlhkost
  • 97%: Pokožka se cítí být posílena
  • 95%: Jemné linky a vrásky jsou viditelně redukuje
  • 93%: Obnovuje zářivost plet

Jak používat:

Aplikujte noční krém Eucerin Elasticity + Filler večer na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Jemně vmasírujte.

Vyhněte se kontaktu s očima.

Noční krém zlepšující pružnost pleti + vyplňující hluboké vrásky. S arctiinem, silymarinem a kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Medicínská péče pro krásnou pleť.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová