EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY denní krém 50ml

Sleva Dárek
PDK 3355766
Výrobce BEIESDORF
Stav skladem
Počet
749 Kč 679 Kč


Dárek "letní dárkový set" získáte k nákupu jakýchkoliv výrobků Eucerin v celkové minimální hodnotě 590Kč. Akce platí do 30.6.2020nebo do vydání zásob. 

Letní dárkový set obsahuje:

1x ochrana před sluncem SPF 50  20ml

1x micelární voda 3v1 125ml

1x noční péče 20ml

1x odličovací tampony 30ks

Denní krém zlepšující pružnost pleti + vyplňující hluboké vrásky.

  • S arctiinem, silymarinem a kyselinou hyaluronovou.
  • SPF 15 + UVA ochrana.

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnosti a velmi dobrou kožní snášenlivost při aplikaci krému Eucerin Elasticity + Filler.

S přibývajícím věkem dochází přirozeně ke změnám struktury pleti. Pleť ztrácí pružnost, pevnost, zářivost a zvyšuje se množství vrásek a rýhy se prohlubují. Je důležité o pleť včas a řádně pečovat.

Krém Anti-age Eucerin Elasticity +Filler dodává pleti to, co ztrácí:

Více pružnosti: unikátní a inovativní aktivní kombinace několika látek: arctiin urychluje proces obnovy kolagenu v pokožce a silymarin chrání kolagenová a elastinová vlákna před oxidativním stresem.

  • Pleť je díky složkám v krému Eucerin Elasticity + Filler na dotek pevnější a pružnější.

Více zářivosti: antioxidant silymarin plní v krému Eucerin Elasticity + Filler i další funkci. Aktivuje systém mikrocirkulace pleti na buněčné úrovni.

  • Pleť získá svěžejší a zářivější vzhled.

Méně vrásek: jako i ostatní krémy Eucerin řady Anti-age i krém Eucerin Elasticity + Filler obsahuje nízkomolekulární i vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zůstává na povrchu pleti a díky navázaným molekulám vody pleť hydratuje a vypíná.

  • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká i do hlubších vrstev, kde plní stejnou funkci a vypíná pleť hloubkově

Denní krém zlepšující pružnost pleti + vyplňující hluboké vrásky. S arctiinem, silymarinem a kyselinou hyaluronovou. SPF 15 + UVA ochrana.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová